Мнения за хотел Хилез - Трявна

  • 6 814
  • 13
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 98
Някои ходил ли е скоро в този хотел. Споделете какви са условията в хотела и механата.
В сайта изглежда прилично.

Благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 13 512
За първи път го чувам, а  съм хосила десетки пъти там. може би е нещо ново? Ще чакам и аз мнения по въпроса, харесвам района на Трявна.

# 2
  • Мнения: 834
Миналата година бяхме там за Великден. Хотелът е малък, но стаите бяха обзаведени добре. Имаше климатик в нашата стая. Ресторанта е в подземието, но храната беше вкусно приготвена, към закуската нямам никакви забележки. Обслужването беше също добро. Ако харесваш такива малки хотели ще ти хареса.

# 3
  • Мнения: 634
Хотелът е приличен. Единствения недостатък  - шумовете от съседните стаи/тв/ и музиката от ресторанта се чуваха прекрасно в стаята. Най-вероятно става въпрос за кофти строителство и спестени материали за шумоизолации. Трудно заспах, наистина. Всичко друго е прилично.

# 4
  • София
  • Мнения: 98
Радвам се, че не е лош, защото си направих резервация за Великден.  Peace

# 5
Най скапания хотел в Трявна, ама най, опитали са се да направят нещо, но нищо не се е получило защото са се скъпили за качествени материали. Не беше почистено, цяла нощ не мигнах, защото през гипсокартона се чуваше всеки като си пусне водата в тоалетната, в стаята където бяхме настанени едната врата на гардероба беше неизползваема, защото беше затисната от спалнята, направо ужас, оплакахме се няколко пъти, но никой не прояви никакво внимание.
Много съжалявам, защото Трявна е едно от най-хубавите градчета в България и е срамота. На линка по-долу ще намерите снимки на това, което намерихме в непочистения шкаф, както и едно-дву годишните паяжини в уж новия хотел
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=105542

# 6
А, и забравих да добавя нещо, ако търсите хотел с наистина качествено обслужване, това е "Сезони"

# 7
  • Мнения: 13 512
цяла нощ не мигнах, защото през гипсокартона се чуваше всеки като си пусне водата в тоалетната,
като прочетох това се сетих,че и в Сезони е същия проблем с гипсокартона. Чуваха се стъпките на съседите и разговорите им по телефона, абе-всичко!

# 8
Аз бях 5 дни в сезони и нямах такъв проблем честно казано, един път чух тези в съседната стая, но тя тази си беше няква дива селянка кой знае откъде, и на Иванов ден беше влязла в банята в 8 часа сутринта да честити на хората, и нормално да се чува защото кънти, пък и отдушниците са близо

# 9
Искам да ви кажа, че този хотел изобщо не е такъв, какъвто го описвате. През последните няколко седмици всяка събота и неделя бях там и мога да Ви кажа само едно - хотелът е върхът. Стаите са чудесни, обслужването е страхотна, а кухнята в механата на хотела е ненадмината!!!. Обстановката е страхотна и изобщо няма никакъв шум и музика от оркестъра в механата. Който не ми вярва, мога да го опровергая веднага! Имам и снимки, с които мога да подкрепя думите си, че хотелът е супер!!!
А тези, които го "оплюват така" имат ли с какво да докажат думите си?!? Аз мисля, че НЕ - затова само си измислят глупости!!!
ТОВА Е НАЙ-ХУБАВИЯТ ХОТЕЛ В БЪЛГАРИЯ, В КОЙТО СЪМ БИЛА!!!

# 10
  • Мнения: 13 512
Искам да ви кажа, че този хотел изобщо не е такъв, какъвто го описвате. През последните няколко седмици всяка събота и неделя бях там и мога да Ви кажа само едно - хотелът е върхът. Стаите са чудесни, обслужването е страхотна, а кухнята в механата на хотела е ненадмината!!!. Обстановката е страхотна и изобщо няма никакъв шум и музика от оркестъра в механата. Който не ми вярва, мога да го опровергая веднага! Имам и снимки, с които мога да подкрепя думите си, че хотелът е супер!!!
А тези, които го "оплюват така" имат ли с какво да докажат думите си?!? Аз мисля, че НЕ - затова само си измислят глупости!!!
ТОВА Е НАЙ-ХУБАВИЯТ ХОТЕЛ В БЪЛГАРИЯ, В КОЙТО СЪМ БИЛА!!!
Ти май никъде не си ходила в България,щом този е най-хубавия.спри да си хвалиш стоката, да не стане обратен ефекта. рекламата  по този начин във форумите винаги е нож с две остриета/

# 11
  • Мнения: 2 839
Голям Хилеж с тоз Хилез  Joy Joy Joy

# 12
  • Мнения: 31
Мисля че всеки има различен стандарт за хубав хотел. лично аз смятам че за тези пари не е зле, но в Сезони наистина е по хубаво. Ние бяхме на 10.03 в Хилез, слава богу че не взехме малката с нас. Стаята беше много малка едвам се завърташ, но пък чистичко. ПОхвалиха ни  механата, но уви сблъскахме се с една обстановка която за мене е неприятна, но ако се съди по посещаемоста явно на други им пасва- една едрогъзеста певица с няколко роми пеят, доста запушено и абсурдно шумно. Но върха беше сутринта към 7.00 когато трябваше да слушам  комшиите по стая как правят секс  #Crazy. Е това са моите наблюдения и май няма да се пробвам пак там. Но все пак на теб може да ти пасне, незная какво очакваш. newsm78

# 13
  • Мнения: 321
защо точно Хилез,  мога да ти кажа, че има и по- хубави хотели в Трявна. На този даже му викат циганския хотел, провери на "Ралица", "Фамилия", "Хижата" даже и хотелски комплекс "Панорама". Хилез се намира точно до автогарата и до главен път .......... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт