Miss Italia - edizione 41

  • 17 984
  • 288
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 379
Добре дошли в част 41 на темичката мами в Италия!

Живеем в Италия и тук споделяме всякакви въпроси, свързани с живота и интеграцията в италианското общество.
Очакваме да включим и още жени, живеещи в Италия! newsm10

Радваме се, че ви има и благодарим на всички за помощта, добрите думи и настроениe
newsm51

МАМИ В ИТАЛИЯ



Или иначе казано:

Trentino Alto Adige:                                                    Friuli Venezia Giulia:
gogo04 (МАЯ) - vicino a Trento                                Zai4enze (ГИНКА) - Trieste
                                                                                     piccola (КАЛИНКА) - Trieste   
                                                                                     misty5 (МИРА) - Trieste

Piemonte:
Amymommy (ВЛАДИ) - Torino
Еluana (ЕЛЕНА) - Alessandria

Lombardia:
Giorgia (ГЕРИ) - Monza                           Ghery01 (ГЕРИ) - Monzа                             
sonita (СОНЯ) - Мilano
mcdirock (МИЛЕНА) - Lissone                 feiam(...)- vicino a Milano
piccolina (АНИ) - Valsolda                       antoegabi (АНТОНИЯ) - Imbersago
donna al volante (ВАЛЯ) - Bergamo        Bimba24 (ДЕСИ) - Desenzano del Garda
Ginger! (...) - Lecco                                  Лейди (ЕЛЕНА) - Milano
morgause(ЮЛИ)- Milano                         gioia(ЮЛИ)- Milano

Emilia Romagna:                                                       Toscana:
Lennie (ЕЛЕНА) - Forlì                              Кала(Bella13) (КАЛИНА) - Livorno
                                                                    Medea & BeaZtiE (ДИНЕВИ) - Arezzo

Umbria                                                                        Marche:
Nik77 (НИКОЛЕТА) - Citta'di Castello       makaui daniela (ДАНИЕЛА) - Ancona

Lazio:
vanesa79 (ВАНЯ) - Santa Marinella           denise(ДЕСИ)-Roma
Само Вески (ИРИНА) - vicino a Roma        Vesna 27(...)-Roma
Italina (АНТОНИНА) - Roma

Campania:                                                                 Basilicata:
dessita (ДЕСИ) - Napoli                           Rositsa (POСИ) - Palazzo San Gervasio

Sicilia:
milix (МИЛЕНА) - Palermo


Архивът Мами в Италия : Grinning

Част 1, Част 2, Част 3, Част 4, Част 5, Част 6, Част 7, Част 8, Част 9, Част 10,
Част 11, Част 12, Част 13, Част 14, Част 15, Част 16, Част 17, Част 18, Част 19, Част 20,
Част 21, Част 22, Част 23, Част 24, Част 25, Част 26, Част 27, Част 28, Част 29, Част 30,
Част 31, Част 32 и пол … 80;на, Част 33, Част 34, Част 35, Част 36, Част 37, Част 38, Част 39, Част 40,

Поради големия интерес ето:


ТЕСТОТО ЗА … 45;СИ,
КИСЕЛОТО М … 45;СИ

Последна редакция: чт, 08 фев 2007, 17:47 от piccolina

# 1
# 2
  • Мнения: 714
за който още се интересува от багажи и килограми, последния постинг в старата тема е затова. Пиколинке, и за теб съм писала.

# 3
  • Мнения: 2 379
Прочетох. Мерси  bouquet

# 4
  • Мнения: 3 388
Айде и аз да се разпиша в новата тема  Crazy

Мацки, тук времето е някакъв отврат! Тази вечер сме на събрание на кондоминиото на всички къщи около нас и това съвсем ми скапва настроението   Tired

# 5
  • Мнения: 5 475
Е , няма как да не се разпиша в новата тема!
Брава- Пиколинка!  Wink Hug

 Пак ме няма  Wink

# 6
Айде и аз да се разпиша в новата тема  Crazy

Мацки, тук времето е някакъв отврат! Тази вечер сме на събрание на кондоминиото на всички къщи около нас и това съвсем ми скапва настроението   Tired

ехехе аз на такова мероприатие ходих точно 1 път и не повторих грешката

# 7
  • Мнения: 1 467
Като стана въпрос за кондоминио, нашият блок тук е обитаван само от наематели и е голямо шоу:) Под нас има голямо семейство румънци и чалгата е на ниво:))
Над нас от Шри Ланка и Перу:) Ние - българи:) Има и италиански семейства, но да си призная, освен любопитството, много са свестни! Може би са свикнали да живеят с разнообразни хора. Та по тази причина, няма и такива събрания, за което съм много доволна  Party

# 8
  • Мнения: 714
Като стана въпрос за кондоминио, нашият блок тук е обитаван само от наематели и е голямо шоу:) Под нас има голямо семейство румънци и чалгата е на ниво:))
Над нас от Шри Ланка и Перу:) Ние - българи:) Има и италиански семейства, но да си призная, освен любопитството, много са свестни! Може би са свикнали да живеят с разнообразни хора. Та по тази причина, няма и такива събрания, за което съм много доволна  Party

хич не ми се струва странно, милано е друга планета  Wink там чужденците май са повече от италианците ... ела тук да видиш на най-задръстените италиански мозъци, в смисъл бергамаските, пука ли им или не ако имат съседка българка с мъж терроне  Joy
много са ми жалки и тъпи, съжалявам ги просто  Joy  Joy  Joy

# 9
  • Мнения: 3 425
Ей ме на и мен;)

Влади,не си хаби нервите да се оправдаваш....направила си го,както си смятала за добре  Peace ,а я вземи да направиш някоя друга снимчица да го видим колко е пораснал  Wink

Бимбе,аз все да питам какво стана с возилото?Аз миналата седмица се яхнах на нашето(автоматик) и ми беше суперско...без да сменяш скорости ...като на електронна игра само газ и спирачка  Crazy трябва си свикване де...аз ходих наблизо и без детето в колата и само на един десен завой 'исках' да премина на 2ра и натиснах съединителя т.е спирачката...добре,че нямаше никой зад мен  Crazy

Наоколо съм  Flutter

# 10
  • Мнения: 2 427
Кала,не се оправдавам,няма такова нещо.За да бъдем точни-обосновавам се Wink.
Ох,днес страшно се скапах ,а нищо не съм свършила,мразя такива дни в които съм парцал Tired.Абе Лени нещо в последно време не е много активна тук,или така ми се струва?!
Лени,кажи нещо за близнаците.

# 11
  • Мнения: 1 843
Alluraaaaa sciure, se ghe?
Не е ли гот да си говорите два часа как да се реши проблема с пичоните?  smile3511

morgause, аз случайно да съм си пила с тебе кафето в зона Cinque giornate? Wink

Kala, това с автоматика е редовно, докато се свикне. После ела да видиш майтап в обратния вариант! Какво беше това съединител???  newsm78

# 12
  • Мнения: 1 467
morgause, аз случайно да съм си пила с тебе кафето в зона Cinque giornate? Wink


Ами аз там кафе съм пила с едни българки, да:) Юлито /джоя/ е една от тях. Също и Сашка и кой беше още  newsm78 Мина много време и не помня.. Ти коя си?Simple Smile Аз навремето бях май с оранжева коса..към русолява.

# 13
а не с мен кафе не сте пили, нещо друго ще да е било  Laughing

а, и си спомням даже, че келнерите бяха в 3ахлас от групичката, на единия му беше увиснало ченето по моргас

# 14
  • Мнения: 5 475
После ела да видиш майтап в обратния вариант! Какво беше това съединител???  newsm78

  Аз съм на този етап...след години каране на автоматик се наложи са 'свиквам' с колата,все едно нямам книжка и не съм карала от 10 години.. Twisted Evil

Отплавам окончателно..
Лека вечер на всички!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт