смрадлика

  • 40 896
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 475
С дамски душ. Прецеждам я няколко пъти.
А след раждането само външно.

и аз така  Peace

# 16
  • Мнения: 599
Промивки не е добре да се правят профилактично, каквито и да било, само по показания. Нарушава се нормалната вагинална флора. По-добре външно само  Peace

# 17
  • :)
  • Мнения: 337
Промивки не е добре да се правят профилактично, каквито и да било, само по показания. Нарушава се нормалната вагинална флора. По-добре външно само  Peace
Съгласна съм напълно.

# 18
  • Мнения: 1 006
Промивки не е добре да се правят профилактично, каквито и да било, само по показания. Нарушава се нормалната вагинална флора. По-добре външно само  Peace
Съгласна съм напълно.

 Peace Peace Peace

# 19
  • Мнения: 6 155
Промивки не е добре да се правят профилактично, каквито и да било, само по показания. Нарушава се нормалната вагинална флора. По-добре външно само  Peace
Съгласна съм напълно.

 Peace Peace Peace

 Peace Peace Peace Peace Peace Whistling Mr. Green

# 20
  • Мнения: 124
Вчера четох във вестник някъкав аграрен беше и там пишеше за смрадликата по читателска рецепта на 500 мл вода / 1 с.л. смрадлика вари се 10 мин. и престоява 12 часа и се прави промивка вечер.Използва се няколко пъти в месеца.Ще я пробвам тази рецепта.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 912
Вчера четох във вестник някъкав аграрен беше и там пишеше за смрадликата по читателска рецепта на 500 мл вода / 1 с.л. смрадлика вари се 10 мин. и престоява 12 часа и се прави промивка вечер.Използва се няколко пъти в месеца.Ще я пробвам тази рецепта.
Аз пък от гинеколози и от упътването на етикета знам, че е хубаво само да се поизчака докато поизстине и да се ползва веднага и след това да се изхвърли, т.к. след като престои се променят кач-вата на отварата и може дори да стане опасна  newsm78
Иначе и аз я ползвах преди да забременея за вагинални промивки и когато се е налагало за жабурене срещу кървящи венци. Но в началото на бремеността при първото ми посещение при гинеколожката Антонина Радева тя ми каза, че само лекарите от старата генерация разрешават вагинални промивки пък било то и с чиста вода, т.к. са много вредни  newsm78  Не знам дали да й вярвам, но от тогава наистина не посмях да си правя повече с тетра, (а само с топла водичка)а ми се е появило някакво течение и се чудя дали ако си направя седалищна баня ще има ефект

Общи условия

Активация на акаунт