Тоалетна чиния с биде - къде във Варна

  • 1 585
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
Здравейте! Предстои ни ремонт и се чудим откъде да намерим комбинирана тоалетна чиния с биде, но от старите модели - тези, на които дупката им се пада в предната част.
Благодаря!

# 1
  • Мнения: 3 098
Аз не съм виждала такава комбинация да съЩествува. LaughingПък и да съЩествува,надали Ще има желаеЩи да използват да си правят тоалет там,където преди малко са вършили малката и голямата работа. Mr. Green Sick
Между другото,тези старите модели бидета,на които водата те4е през дуп4ици отпред не са удобни,освен това новите са къде къде по_така.

# 2
  • Мнения: 16
Цитат
Аз не съм виждала такава комбинация да съЩествува.
Имаше ги преди време но не сме мислили тогава за ремонт.
Цитат
Между другото,тези старите модели бидета,на които водата те4е през дуп4ици отпред не са удобни,освен това новите са къде къде по_така.
Имаш ли нещо против да ми изтъкнеш предимствата на новите модели пред старите (аз поне не се сещам за такива - освен дизайна ).
Мерси!

# 3
  • Мнения: 3 098
НеЩо друго Ще да е било,не е това което описваш със сигурност. Simple Smile
Нямам ниЩо против да ти обясня.Старите модели бидета са първо зле откъм дизайн,заемат много място.После те имат отгоре две кран4ета,но не и цялата батерийка,с която да контролираш и насо4ваш струята вода.Т.е. водата е слаба,излиза и се сти4а по_голямата 4аст по самото биде,а до теб ниЩи4ко не достига.
Единствено можеш да се измъ4ваш с такъв модел.Купи си новото,има за какво.

# 4
  • Мнения: 2 261
Аз съм виждала,но доста отдавна в един магазин  на ул."Цар Симеон".Така наречения отвор се падаше отзад и струваше около 350 лева ,ако не се лъжа.

# 5
  • Мнения: 314
Има,има.Виж на ул.''Кавала''11,магазин с много вани GrinningАма тва с дупката,не го разбрах newsm78Представляват тоалетна чиния с тръбичката за биде,която си е в задния край,на чинията.Ама как обяснявам само... ooooh!

# 6
  • Мнения: 216
виж в Хикови на Опълченска

# 7
  • Мнения: 14 471
майка ми има такава мисля че от магазина на видима идеал в софия. ако обаче в момента не ползваш биде помисли си хубаво дали да си купиш такава само заради идеята и добрата комбинация. много по-скъпи са от другите и ако не се ползва са си пари на вятъра.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 956
Имаше в Керамикмаркет-а, но не ми се видя много удобна..... newsm78 - иначе и аз си мислех за подобно нещо Rolling Eyes
Обаче не беше от старите  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт