Отговори
  • Мнения: 157
Моето бебе до 4 мес. заспиваше само на ръце, до 5-тия и на ръце и само в креватчето, а след това само в креватчето само - изобщо не искаше на ръце.

# 1
  • Мнения: 4 621
Винаги е заспивала сама в креватчето - никога не съм я приспивала.

# 2
  • Мнения: 338
Заспива си самичък-много рядко се е налагало да го преспиваме по какъвто и да е начин Hug

# 3
  • Мнения: 1 455
Сина ми беше много ревливо бебе и го приспивах като лягах до него.
Дъщеря ми заспива самичка.

# 4
  • Мнения: 9 050
Моят мъник е на 4 месеца и половина и в повечето случаи заспива сам. Рядко се случва да е много нервен и да не може да заспи. Тогва го приспивам на ръце или го слагам до мен на спалнята. Но това е много рядко. В повечето случаи си лежи в кошарата, мрънка си някакви неща, хили се на нещо и изведнъж заспива. Баща му се шегува, че от космоса му спират захранването. Толкова внезапно заспива Simple Smile

# 5
  • Мнения: 867
Само в креватчето. Аз и да искам не мога на ръце, защото ми тежи още от малка. Ако мрънка нещо или се върти отивам, галя по главата, давам биба. В краен случай ако се разреве съвсем, вадя от кревата и давам да суче пак и тя заспива. Но това са единични случаи, обикновено докато я сложа на 2-рата мин. е заспала.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 160
Ние все още заспиваме на ръце с люшкане.   smile3511Баба и я научи така и сега няма оправия. А вече е на 1годинка (без 10 дена) Banghead

Кажете някои начин за отучване....  33uu

# 7
  • София
  • Мнения: 1 247
Заспива си самичък-много рядко се е налагало да го преспиваме по какъвто и да е начин Hug
Против съм за заспиването на ръце.Само ако го боли или е болно.

# 8
  • Мнения: 1 701
Самичка си заспива от самото начало, пу-пу!  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 2 309
Допреди месец някъде само на ръце - 3 пъти дневно, после само на гърда, ако е с мен, а ако е с баба си - в креватчето, но с люшкане и пеене...като цяло дъщеря ми е голям противник на спането, не й е ясно, защо я карам да спи Grinningи всеки път реве, дърпа се, докато се докара до пълно изтощение...вече се примирих, че явно е до характер, защото съм виждала деца, които само като ги сложиш в кревата се отцепват.

# 10
  • На небето
  • Мнения: 5 530
След като стана на 1 месец започна да реве без видима причина, установихме, че реве защото му се спи и иска да го люшкаме за да заспи и така се започна, до към 10месец на ръце, после решихме, че вече много тежи за да го приспиваме по 30мин. така. И решихме да го сложим в леглото да го гушнем и да го люшкаме с ръце и още се приспиваме така, рядко заспива без люшкане, но задължително държи да сме при него и да ни усеща.

# 11
  • Мнения: 990
От както са се родили заспиват сами в креватчетата си.Никога не съм ги приспивала на ръце , нито съм стояла при тях докато заспят. Просто ги слагам по леглата , гася лампата и излизам от стаята.

# 12
  • София
  • Мнения: 3 064
От няколко дни сам в креватчето,преди с люшкане в количката или на гърда, ама порасна ми момчето Wink И аз установих, че е много кисел малко преди да заспи и го оставям да си помрънка 5 мин и е заспал!

# 13
  • Мнения: 277
Ох....болната тема #2gunfire
САмо на ръце. До края на 6 мес. бяхме с ужасни колики и все на ръце...и така сега ако не се люлеем и не пеем песни4ки не заспиваааааааааааааааааа
Спасете меееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее

# 14
  • Мнения: 670
Сами си заспиват. Дъщеря ми имаше един период от десетина дни, когато беше на година и 2 месеца, искаше присъствие в стаята, но без значение моето или на баща си.
Никога не съм приспивала на ръце.
За сега и малкия си заспива сам..

Общи условия

Активация на акаунт