Лекар за фетална морфология

  • 2 251
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 22
Здравейте момичета!
Моля ви за съвет.В момента съм в 18 гс ивече направих б. скрининг.Трябва до 22гс да се запиша за фетална морфология , но при нито една от 2-те лекарки които ми препоръчаха /Томова и Димитрова/ няма места до към 12-20 март.Ако знаете някой добър ,моля да ми го препоръчате.Казах а ми , че в клиника Фемина било добре , но не знам при кого.

# 1
  • Мнения: 867
Мазнейкова, но и при нея се съмнявам да има часове. Аз като се записвах при Томова си спомням че имаше за след месец. Добре че лекарят ми и се обади та да ме вреди че изпусках седмицата. Това са най-споменаваните имена и нормално да има голям наплив за тях.

# 2
  • Мнения: 2 663
Обади се във Фемина, който и да те гледа от там е добре.

# 3
  • София
  • Мнения: 12 554
Обади се на доц. Томова и й обясни по телефона, че си правила БХС и искаш тя да те види, но края на март ти е късно. Няма да имаш проблем и мисля, че ще те вземе по-рано. Моя приятелка така й се обади и жената наистина я прие след дни без проблем.  bouquet

# 4
  • Мнения: 724
А при Томова къде си гледала тя преглежда на три места ако не се лъжа.Пробвай в частния и кабинет в ГСВУ ако искаш мога да ти дам тел.там?

# 5
  • Мнения: 2 663
Обади се на доц. Томова и й обясни по телефона, че си правила БХС и искаш тя да те види, но края на март ти е късно. Няма да имаш проблем и мисля, че ще те вземе по-рано. Моя приятелка така й се обади и жената наистина я прие след дни без проблем.  bouquet

Даааааа, всъщност за това не се сетих, тя е много добра освен като специалист, но и като човек и веднага ще намери решение.

# 6
  • Мнения: 3 092
Аз бях във Фемина при Димитрова и съм много доволна , но мисля че там работят добри специалисти -чувала съм хубави неща и дори и друг да те прегледа не е проблем. Grinning

# 7
  • Мнения: 22
А при Томова къде си гледала тя преглежда на три места ако не се лъжа.Пробвай в частния и кабинет в ГСВУ ако искаш мога да ти дам тел.там?
За Томова се обадих на gsm-а и.Тя ми предложи в "Свети лазар "на 13 02 ,но 100 лв.Нещо много ми се вижда.Иначе имала за 12 март

# 8
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Аз съм доволна от Мазнейкова.

# 9
  • Мнения: 1 273
Аз съм доволна от Мазнейкова.

И аз Peace

# 10
  • Мнения: 724
Ето тел в ГУСВ попитай там дали има свободен час и колко струва-9549102 има една детска поликниника до Била-Славия ако не се лъжа и там преглежда Томова,там преглежда Спасов също/аз бях при него/ но не знам как става точно записването

# 11
  • Мнения: 533
Аз бях при д-р Спасов в поликлиниката на Педиатриата.Много съм доволна,имахме си и публика -кака и тати.Много обстойно док.им разказваше всичко.Очарована съм отвниманието и спокойствието му.А освен вс.имаме си и снимки.Да не забравя най-важното НЕ ПЛАТИХМЕ ДОРИ И 1лев.!Бях с направление.

# 12
Когато на мен ми беше времето(края на 2005г),ходих при д-р Майа Павлова в Трета градска,но какво да ти кажа-добър специалист е,но като отношение не ми хареса-може да ви се стори маловажно,но се държа ужасно с мъжът ми,на няколко пъти му се тросна,което ужасно ме разстрои.И тъй като при нас изникна малък проблем (оказа се често срещан,нищо фатално,израствало се с възрастта),се наложи да отидем и на вторичен преглед о/о 30г.с.,тогава пак се държа ужасно #Cussing out .А иначе доста я хвалят.Само за сведение-първият преглед е 50лв,а вторичния беше 20лв.100 и на мен ми се вижда много Thinking
Чувала съм много добри неща за Иван Велковски(пак от Трета градска),за него зная,че е детски кардиолог,но не зная дали прави пренатални прегледи newsm78
може да хвърлиш един поглед и тук:

http://hearthospital.bg/kontakti.php
bolnici.start.bg

Всъщност,погледна ли тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=24308.0 ,ще ти бъде от полза Heart Eyes


Последна редакция: пт, 09 фев 2007, 16:31 от mandarin

# 13
  • Мнения: 528
 Аз ходих при доц.Томова на частен кабинет и намаше часове ,но след като и обясних лично по тел. за какво става в-с ме вмъкна като ми даде 3 дати да си избера понеже не съм от София. Изключително любезна и голям специалист! Ако искаш пиши ми на лични да ти дам gsm-a и. Иначе от "Фемина" и д-р Димитрова и д-р Марков са добри ,но пак има проблем с часовете ,но непречи да опиташ и там!

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 37
 
Цитат
Аз ходих при доц.Томова на частен кабинет и намаше часове ,но след като и обясних лично по тел. за какво става в-с ме вмъкна като ми даде 3 дати да си избера понеже не съм от София. Изключително любезна и голям специалист!
И аз така! Горещо ти я препоръчвам! Peace

Общи условия

Активация на акаунт