Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Живеещи в чужбина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 45 отговора

München/Stara Zagora

Ima li ideini mami tuk??
Цитирай

в село на завоя преди Шенген

Тая година Ще мине милия беz подарък на самия ден, че няма да съм с него.
Ама Ще си направим ние една вечер преди да zамина, вече съм си осигурила детегледачка zа вечерта .
Подробностите после
Цитирай

Ох, и на мен ми е голяма мъка, ДАВАЙТЕ ИДЕИ. #Milti
Цитирай

Ние не си подаряваме по организирани маркетингови поводи, така, че по всяка вероятност ще пропусна.
Цитирай

Turku, Finland

Edin ritnik po topkite bih mu darila... stiga samo da posmee da se pokaze pred ochite mi...
Цитирай

Palma de Mallorca /Varna/

Ami az stiah da mu podariavam 4asovnik na REAL MADRID, oba4e svekarva mi me izprevari i mu go podari za Nova Godina. Sega si hodia iz kusti i si bluskam glavata, stoto nisto ne izmisliam...
Цитирай

Бусманци

Цитат на: Теодора
Ние не си подаряваме по организирани маркетингови поводи, така, че по всяка вероятност ще пропусна.

И при нас е така!
Цитирай

München/Stara Zagora

Цитат на: Мама от Финландия
Edin ritnik po topkite bih mu darila... stiga samo da posmee da se pokaze pred ochite mi...

hahaha stra6na si Very Happy  Very Happy  Very Happy
Цитирай

Ottawa, Canada

Вероятно нищо материално, а само романтична вечеря.
Аз току-що си харесах подаръка - facial.
Цитирай

UK, Derby

Най-вероятно нищо за мажо това не е празник на който се празнува.Аз едва оспявам да му купя и подарък за рождения ден.Така е някой имат проблеми с готвенето при мен е с покупката на подаръци.
Цитирай
Цитат на: Мама от Финландия
Question  Question  Very Happy
ние няма да сме заедно,ноооо като знам какав е *романтик*сигурно ще забрави и да ми се обади  Sad рно ако се представи добре Laughing ще му устроя вечеря на свещи(на патерица Laughing  Laughing  Laughing )
Цитирай

Ispania

I az imam sastia problem,vetse v kasti imame edi kup sartsa.Vazglavnitski vav formata na sartsa ,tsiniiki,svestnitsi ,metseta sas sartsa i vsitsko varhu ,koeto ima sartsa.
Ne znaia tazi godina kakvo da mu podaria,vetse se iztserpaha vsitskite sartsa Laughing
Цитирай

Bristol

Романтична вечеря от мен Smile Ама и детето ще намаже от вечерята Wink
Цитирай

Ottawa, Canada

Цитат на: meri_ark
Романтична вечеря от мен Smile Ама и детето ще намаже от вечерята Wink

Казвай каква; да споделим опит, защото миналата година ми се провали десерта - реших да правя малини в мус от бял шоколад (прави се от разбита сметана и разтопен бял шоколад за готвене), но май пребих сметаната и тя стана на кр. масло, та накрая смесих всичко накуп, добавих малко брашно и направих тортичка. Пак стана хубава, но се загуби ефекта на изненадата, защото аз изпаднах в хистерия като ми се пресече сметаната (от смях, не от друго) и съпруга ми дойде да види какво става.
Цитирай

Palma de Mallorca /Varna/

Ami az se setih kakvo moga da mu podaria na moia "krasavets omaen" (kakto kazvashe edna moia priatelka na muja si)- edni shantavi boxerki; ot tezi deto imat razni smeshni risunki. Ne 4e ima nujda ot "kiloti", ama nesto tam da ima uvito v sharena hartia, stoto toi e ot tia deto obrustat mnooogo goliamo vnimanie na praznicite i obi4a da podariava originalni podaruci. De da biah i az tolkova izobretatelna kato nego  Rolling Eyes
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 45 отговора