Каните ли гости?

  • 7 028
  • 103
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 220
Много рядко идват неканени гости. Понякога се случва да казват, че са близо до нас по работа и ако искаме да се видим - приемам с удоволствие, но ако нямам кой знае с какво да почерпя, не си го слагам на сърце. Но като цяло истински гости - с хапване, пийване, музика и т.н. май в последно време рядко се случва...

# 16
  • Мнения: 46 434
Каним гости често.
Неканени не идват.

# 17
  • Мнения: 5 393
Обичам гости-и канени и неканени-примерно звъни ми приятелка,казва ми че е наблизо по работа и има свободен 1 час.Е ако ми се изтърси някой неприятен за мен човек, се дразня и гледам да го разкарам по-бързо,но това се случва рядко.Обикновено ни идват на гости приятели и винаги е весело.Нещата не се промениха и след като родих.Бебо си спи в стаята, а ние седим или в хола или в кухнята.

# 18
  • Мнения: 1 063
И аз обичам гости, но напоследък не каня често. Ако е за "по кафе" предпочитам навън, но ако ще си бърборим - у нас! Wink
Неканени не идват, знаят ме че съм особена - има телефони, интернет, трябва да ме предупредят. Пък и мен почти ме няма.

# 19
  • Мнения: 57
Неканени мразя да идват, но пък си каним редовно.И си връщаме гостито след като ни поканят.
Сега сме в собствено жилище, но и в квартирата  в кухнята съм събирала 11 човека.Сърце да е широко!Когато имаш приятели и повод да ги поканиш.
Обичам да съм подготвена и за това  не ми идват непоканени гости - нямаме такива приятели.Но имаме приятели, които никога не са ни канили на гости, а винаги идват с радост у нас. newsm78 Но децата са много близки и съм го приела вече.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 132
Ох, не че е по темата, ама имам една приятелка, която като дойде на гости забравя да си тръгне.
Чак ме е страх да я каня...

# 21
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 146
Обичам гости-и канени и неканени-примерно звъни ми приятелка,казва ми че е наблизо по работа и има свободен 1 час.Е ако ми се изтърси някой неприятен за мен човек, се дразня и гледам да го разкарам по-бързо,но това се случва рядко.Обикновено ни идват на гости приятели и винаги е весело.Нещата не се промениха и след като родих.Бебо си спи в стаята, а ние седим или в хола или в кухнята.
И у нас така, само дето са две, децата Sunglasses

# 22
  • Мнения: 476
Обичам да ми идват гости и почти всяка седмица си каним. Да ходя на гости не обичам много, но ако трябва - ходя. А за неканени -много рядко се случва, така че не се дразня, даже ми е приятно по някога, когато ме изненадат!  Hug

# 23
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Не каня,заЩото няма къде да ги сложа да седнат.А ако все пак дойдат и неканени бързо си тръгват пак по съЩия повод.Но пък ние ходим по веднъж на две седмици с покана и преспиване.

# 24
  • Мнения: 780
Ние пък много обичаме да каним гости....и да ходим поканени на гости!
   Peace през вечер , две или има някой у нас или ние сме някъде / канени/ неканена ми е гадно да ходя на гости и за това не го правя , но пък неканени гости винаги имам

# 25
  • Мнения: 338
Да ,всяка седмица или ние сме на гости ,или каним гости.Не мога да си представя в събота да сме сами.Освен в случаите когато сме болни.

# 26
  • Мнения: 6 461
Много често посрещаме гости в къщи.
Мога да кажа ,че ми е приятно.
Неканени почти не идват.Много рядко се случва,но това не ми дава повод да се ядосвам .

# 27
  • Мнения: 1 069
 Напоследък се усещаме, че много рядко каним гости у дома. Предпочитаме да се виждаме навън с приятели, особено с пушачите. За щастие до сега не са ни идвали неканени гости, ние също не се явяваме никъде неканени.

# 28
  • Мнения: 1 272
Обичам гости във всякаква форма, неканени гости рядко идват, но не са ми чак такъв проблем.

# 29
  • Мнения: 14 654
каня си гости- приятно ми е, да си поговорим, да погледаме заедно филм, децта да поиграят, майките да поклюкарстват
а за неканените- зависи от госта, има хора, които ще посрещам винаги с удоволствие и такива, на които не отаварям вратата, нищо че съм си вкъщи

Общи условия

Активация на акаунт