Чували ли сте тази козметика?

  • 1 393
  • 26
  •   1
Отговори
Здравейте майчета искам да ви попитам чували ли сте тази козметика Baby Cucciolo на NATURA HOUSE. Вчера много ми я препоръчаха, но аз не съм я чувала. Някоя мама ползвала ли е? Аз още не съм си избрала козметика за бебчето, а ми остава малко време за мислене. Grinning

# 1
  • София
  • Мнения: 3 064
Попадна ми брошурка, явно  отскоро я внасят. Италианска, с естествени продукти... добре звучи, но не съм пробвала нищо.

# 2
# 3
  • София
  • Мнения: 757
Правят й рекалма в сп. "Моето бебе и аз", но лично никога не съм я ползвала  Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 1 423
Май е нова. Не съм я ползвала  Peace

# 5
Да! Много съм доволна от олиото Ку4оло даже и аз се мажа с него За друго не знам но ползвам и капките за колики и ги препоръ4вам горе6то

# 6
  • Мнения: 3 069
Не съм чувала нито ползвала.

# 7
  • Мнения: 1 264
Не. За пръв път чувам  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 270
Не съм чувала.

# 9
  • Мнения: 942
Гледах че някъде и правеха реклама,ама аз лично не съм я ползвала.Аз съм много доволна от Саносан Peace

# 10
# 11
  • Мнения: 171
не...но ако ви хареса казвайте, че ние не сме в България и искам да чуя  повече мнения за козметиката на родната земя, за да знам какво да ползваме като се приберем, защото на внесените стоки вяра нямам

# 12
  • Мнения: 2 757
Здравейте майчета искам да ви попитам чували ли сте тази козметика Baby Cucciolo на NATURA HOUSE. Вчера много ми я препоръчаха, но аз не съм я чувала. Някоя мама ползвала ли е? Аз още не съм си избрала козметика за бебчето, а ми остава малко време за мислене. Grinning

Козметика - само крем против евентуално подсичане съм ползвала. Понеже не се къпем всеки ден и не се и налага и да се мацаме с помади. До сега не сме имали кожни проблеми. А зимата ако му са напукат бузките и ръчичките го мажа в мой крем. Но не много често. Против съм употребата на обилни козметики. Освен това съм наясно, че всички реклами са с цел печелене на пари, а не за доброто на нашите деца. На мнение съм, че природата най-добре се грижи човешкото тяло. Освен ако разбира се няма кожен проблем и се налага помощ от вън

# 13
  • Мнения: 171
NikiFin и аз съм на твоето мнение  Peace От онзи ден започнах чак да ползвам мокри кърпи и олио, но само за масажа Даже и банята си я правим само с вода. Според мен колкото по късно с козметиката, долкова по добре така ми казаха и в родилното   bouquet

# 14
  • Мнения: 565
Момичета, днес купих шампоан против пърхот на тази марка.Отвън-много подробно описание и етикет как действа срещу пърхут и между другото действа срещу паразити.Свалям етикета- на всички езици  по кутийката пише "шампоан против въшки" Никъде нищо не се споменава за пърхут..А кажете ми сега, какво да правя? #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт