Защо не кърмихте?

  • 3 569
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 416
защото нямах кърма!от 1-ят ден Алекс е на АМ...
И аз нямах - нито капка. Рядко се случва, но факт...  Rolling Eyes

# 46
  • в центъра
  • Мнения: 445
Защото противно на  твърдения във форумите не всяка жена може да кърми.
newsm10
Цялата рода от женски род (а тя е бая многобройна) се беше изредила да ме успокоява, че ние кърма сме нямали и да не се пота толкова newsm77, цедя и нервя, ама аз не, та не  newsm50 (надъхана от форумски майки, че такова нещо не съществува). След като окончателно спрях да кърмя (защото и капка не остана) и в крайна сметка се успокоих бях толкова разочарована и се чуствах толкова подведена и прецакана от форума,  newsm61 че никой не ме е предупредил за евентуална такава възможност, а напротив, че дълго време не влизах да го чета и доста късно се регистрирах. Така че стреса ми от "некърменето" със сигурност тежи на съвестта на няколко кърмачки-рекордьорки  cry

# 47
  • Мнения: 4 362
Не кърмих, защото не исках .

Също  Peace

# 48
  • Мнения: 1 446
Имах малко кърма и нямах напрежение в гърдите , но най - голяма роля изигра силния стрес , който изживях една сутрин 3 дни след като се прибрахме с детето от болницата. Мнго исках да кърма и бах подготвена , но уви. Като се сетя пак ми се свива сърцето и сълзите ми са на очите. Sad

# 49
  • Мнения: 6 615
Кърмих до 4 м. после се оциклих и бебчо стана нервен постоянно искаше да цоцка реших да го претегля и не беше качил нито грам за 8 дена .Реших да не го мъча да гладува и започнах да давам добавка .

# 50
  • Мнения: 4 621

Не кърмих, защото не исках .

Аз също Peace

# 51
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Нямах кърма и аз!

# 52
  • София
  • Мнения: 2 967
Аз давах кърма близо 2 месеца,но се цедих през  това време. При мен се получи от стрес,а при вас?

Идентичен случай.

# 53
  • Мнения: 59
Защото малкото зверче отказа да суче,доях се  5 месеца.

# 54
  • Мнения: 121
Раждах секцио и кърмата ми доиде доста късно.В началото вървеше добре ,но после можеби от нерви започна да намалява. Незнаех малчо колко се храни и започнах да се изцеждам , и съответно след време и да дохранвам. Така две месеца. Пих, ядах кои каквото ми каза само и само да мога да кърмя по дълго , но уви.Минахме изцяло на АМ в третия месец.

# 55
  • Мнения: 51
моят бебчо неможеше.Нямам никакви зърна и трябваше да се цедя.Така до третия месец.

Общи условия

Активация на акаунт