Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 31 отговора

Здравейте! Родих миналата седмица секцио в МД. Нямам никаккъв опит и за това искам да ви питам - купили сме козметика на Нивея. Мога ли да мажа цялото телце на бебето с нея? След къпане с какво да мажа личицето му?
Цитирай

рядко вкъщи

Мое мнение-аз не съм доволна от козметиката на Нивеа.Пробвах много неща,включително и супер и излишно скъпа Мустела,но бебка се изрина от нея.Затова сега по съвет на кожен лекар ползваме медицински мазила А-Дерма,френски са и са много приятни.Стават и за възрастни.Но ти си прецени-ако кожата на бебчо се чувства добре от Нивеа,няма проблем-ползвайте това.Относно личицето-когато сме вкъщи не я мажа с нищо.Слагам й кремче за лице само когато излизаме навън-Бюбхен. newsm32
Цитирай

sofia

И аз не съм доволна от Нивеа,от самото начало ползваме Бюбхен-доволна съм Laughing
Цитирай

Велико Търново

Мустела или А-дерма Peace
Цитирай

За Нивея не мога да кажа-не съм ползвала.Купувах Бюбхен и Клоран(от Клоран само шампоана за къпане).До 6-7 ми месец мажех Иво всеки ден с олиото на Бюбхен, включително и лицето.Доволна съм.
Цитирай

София

Определено препоръчвам Мустела или Бюбхен.
Цитирай

днес тук, утре там...

От както са се родили , ползвам само Бюбхен. Веднъж купих сапунчето ,има много сладък аромат , но след първото къпане се кашна  Sick Sick Sick.
Цитирай

под жаркото слънце

Бюбхен  Peace
Цитирай

София

На нивеа съм ползвала един бебешки крем за тяло - в голяма кутия, soft, много лека и нискоалергенна консистенция. Много добре го понесе кожата на бебчето, а я ползвахме през първите седмици. По принцип, бих ти препоръчала Мустела, но това е по-скъпа козметика, и ако Нивеа ви подейства добре, карайте с нея. За подсичане, обаче, кремчето на Мустела е най-добро, но е доста скъпо - около 8 лв.
Цитирай

гр.Варна

Мустела и Саносан  Naughty А от Траум Бад на Бюбхен получихме страхотен обрив.Може ми не е за малки бебенца?
Цитирай

Белгия/София

Нивеа не харесвам  Stop
По-добре вземи Джонсън. Мустела са най-добри, но са скъпи. Все пак и Нивеа е вариант  Peace
Цитирай

Стара Загора

Нивея само ако е оригинална германска.Тази която внасят в България е ужасна.
Цитирай

София

Преди няколко години писах дипломна работа за рекламната политика на Нивея. От тогава съм влюбена в тази фирма. Все пак има 100 годишна история. Продуктите й се тестват преди да се пуснат. Разпространена е по цял свят.
И ние и децата ползваме техни продукти.
Мажех бебето с олиото на Нивея още от начало. Крема им за подсичане също ми харесваше. Има доста доволни майки от тази козметика.
Определено не харесах бебешкото олио на Бюбхен. Приличаше ми на моторно масло.
Това е моят опит с тези 2 марки.
Цитирай

London, Sofia

Бюбхен и Мустела Peace
Цитирай

Ямбол

Използваме само Мустела и съм много доволна.
Нивея не съм ползвала, но от олиото на Джонсън малката се обрина и от тогава не експериментирам.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 31 отговора