Бебешка козметика

  • 8 264
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 026
Ползвам само Бюбхен  Peace

# 16
  • Мнения: 1 284
аз ползвам Пенатен  Peace

# 17
  • Мнения: 2 553
И аз съм за Бюбхен - ползвам измиващ гел за тяло, мляко за тяло, козметичен крем за лице  и крем за вятър на тази марка и от всичко съм много доволна. Но забелязвам, че си е до бебе - на различните бебковци им понасят различни марки  Peace

# 18
  • Мнения: 1 273
Нивеа ползвам за себе си от дете--за мен съм доволна, но за бебо сме с Себа Мед Peace

# 19
  • Мнения: 1 186
От както се е родила малката ползвам само козметиката на CHICCO...и съм много доволна Peace

# 20
  • Мнения: 171
На мен Нивеа не ми харесва.  Naughty Опитах им мокрите кърпички и няма да повторя Такава парфюмерия е прекалена за малко бебе, но това си е мое мнение   bouquet

# 21
  • Мнения: 3 456
Определено препоръчвам Мустела или Бюбхен.
Peace
 Аз мажех цялото тяло, включително и личицето

# 22
  • Мнения: 999
Определено препоръчвам Мустела или Бюбхен.
PeaceМожеш да мажеш цялото телце на бебето, но не и косата, някой майки го правят.

# 23
  • Мнения: 1 042
От самото начало ползвам Бюбхен и съм много доволна Peace

# 24
  • Мнения: 51
Az sam za Mustela.
Biahme se podsekli i za edin den se opravihme s neia.

# 25
  • Мнения: 5 362
Здравейте! Родих миналата седмица секцио в МД. Нямам никаккъв опит и за това искам да ви питам - купили сме козметика на Нивея. Мога ли да мажа цялото телце на бебето с нея? След къпане с какво да мажа личицето му?
Доволна съм от Нивеа.Предимно нея използваме за Калина.

# 26
# 27
  • София
  • Мнения: 3 819
Бюбхен.

# 28
# 29
  • Мнения: 1 104
Ако не сте получили обрив от продуктите на Нивея можеш да си ги ползваш. Наистина има много фалшиви продукти, но човек не знае на какво може да попадне.Има специални мазила за тяло и лице, но аз не съм запозната с тези на Нивея.  Ние ползваме на Мустела.

Общи условия

Активация на акаунт