Как бихте постъпили...

  • 2 325
  • 40
  •   1
Отговори
Имам адска нужда от вашите съвети!
 ConfusedКак бихте постъпили ако разберете, че съпругата на брат ви изневерява? Бихте ли му казали? Как бихте му поднесли тази новина?
Въпросната персона е информирана, че ние знаем и въпреки това не прекратява тази връзка...
Най-неприятното е, че човек с който изневерява е един от най-близките приятели на моя съпруг... Cry (т.е. БЕШЕ му един от най-близките приятел - вече прекратиха всякакви отношения покрай тази история)...

# 1
  • Мнения: 72
Бих си траяла.ДА се оправят, накрая може и теб да изкарат виновна. Confused

# 2
  • Мнения: 2 891
Лино аз на твое място не бих се замесила. Ако се налага разговор, нека да го направи съпругът ти. Все пак го познава по-добре и знае как да поднесе подобна информация.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 340
офф доста сложно. Бих се замислила ако всичко им е ок може би ще говоря с жената пък чак тогава знам ли. Трудно е но пък може и така да са се разбрали трябва да си доста навътре в нещата за да си сигурна какво да направиш

# 4
  • София
  • Мнения: 2 227
Как бих постъпила ли? Бих намерила гадже на брат ми.... Laughing шегувам се. Сега сериозно, бих поговорила с въпросната личност, и ако тя не е "заинтересована" да позакърпи работите, бих подшушнала на брат ми, но пряко вмешателство - не. После да не стане "не поискано добро - направено зло".

# 5
  • Мнения: 1 564
Няма нищо да казвам-не съм аз човека който трябва да съобщава такива работи. Peace

# 6
  • Мнения: 46 438
Постави се на негово място.
Ако мъжът ти те лъже, а брат ти знае, били искала той да ти каже.

Аз бих искала.

# 7
  • Мнения: 2 220
Лино аз на твое място не бих се замесила. Ако се налага разговор, нека да го направи съпругът ти. Все пак го познава по-добре и знае как да поднесе подобна информация.

Аз разбрах, че на нейния брат му изневеряват  Rolling Eyes. Ох, наистина сложна ситуация. Аз бих поговорила първо с неверният и ако реши за прекрати връзката и да се поправи, бих дала шанс. Но ако видя, че не му пука, както май е във вашия случай, бих казала на сестра си...

# 8
Разбира се, че трябва да говориш с брат си по въпроса.
Точно ти си човека, който трябва да да го направи, не някой друг.
Кажи му и за ситуацията с вече бившия приятел на мъжа ти.
Това е подкрепата, от която се нуждеа.
Жена му щом продължава при положение, че вече се знае, значи си е приготвила парцалките за път.

# 9
  • Мнения: 1 329
Зависи какви са ви отношенията с брат ти. Ако разчитате един на друг , тогава би трябвало да му кажеш, но винаги има вероятност °вместо да изпишеш вежди да извадиш очи°. Помисли, аз ако знам че жената на брат ми му изневерява бих му казала. Всеки има право на избор, да се развежда и да си ходи при този с който му изневерява.

Кофти ситуация!

# 10
  • Мнения: 7 723
Веднага ще му кажа  Crossing Arms
Ква е тая, че ще прави брат ми на балък  #Cussing out

# 11
  • Мнения: 382
Веднага ще му кажа  Crossing Arms
Ква е тая, че ще прави брат ми на балък  #Cussing out

Да и аз бих му казала.По-добре от мен да разбере,от колкото от някой "доброжелател"

# 12
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 021
      Първо-това абсолютно сигурно ли е?Второ-разговор по женски,ако имате добри отношения и сте си говорили откровено и преди това.Без кавги,културно.Може причините да са по-дълбоки,всичко става.Наясно ли сте стехния интимен живот?С неговия?
      Положението е изключително деликатно и трудно се става съдник...

# 13
  • Мнения: 2 891
Лино аз на твое място не бих се замесила. Ако се налага разговор, нека да го направи съпругът ти. Все пак го познава по-добре и знае как да поднесе подобна информация.

Аз разбрах, че на нейния брат му изневеряват  Rolling Eyes. Ох, наистина сложна ситуация. Аз бих поговорила първо с неверният и ако реши за прекрати връзката и да се поправи, бих дала шанс. Но ако видя, че не му пука, както май е във вашия случай, бих казала на сестра си...
Мдааааааааа, грешката си е моя. Така става, като ти скачат пред монитора. Е, нещата се променят в полза на директния разговор.

# 14
Благодаря ви за отговорите!

Ние сме изключително близки със семейсвото на брат ми - живеем врата до врата, навсякъде сме заедно, страшно много се разбирах със снаха ми, имах я за приятел и повече от сестра... И това съвсем допълнително усложнява ситуацията - от една страна, със снаха ми вече никога ни мога да бъда дори в нормални отношения, от друга страна, как да се изправя срещу брат ми и да му кажа!!! Cry Просто знам че това ще го съсипе - той изключително много си държи на семейството!
Никол по-горе беше писала дали аз бих искала да знам - да, категорично бих искала да науча ако моя съпруг ми кръшка! А варианта да разговаряме с един от двамата кръшкачи отпада - след като ги информирахме, че аз и мъжът ми сме разбрали за тяхната история и двамата се правят на ощипани девойки, адски са сърдити! Интересна работа, те са се наакали до ушите пък сега сърдити го раздават...
Идеята ни беше - казахме им че знаем и нищо друго не сме предприемали, за да направят каквото е необходимо да се приключи тази история или пък да си събират багажите и да се изнасят, но ако не се получи така ще информираме който трябва! Явно че наистина единственият начин да бъдат принудени да приключат е като кажа на брат ми! На онзи на жена му не мисля да казвам - това си е негова работа, а и не ме интересува неговото семейство!
Дори не ги съдя толкова за това, че са го направили - да, наистина е адски грозно точно по този начин (впредвид близките отношения на съпруга ми с този), но в крайна сметка всеки решава как да живее живота си! Побеснявам от факта, че така го направиха (а и все още го правят) че ние без да сме полагали някакви усилия ги разбрахме! Close И от две седмици насам с мъжът ми само мислим, мислим как да постъпим, не спиме като хората, от нерви пушим цигара от цигара... Направо се разсипахме! Confused А и като знам какво съм видяла не мога да погледна брат ми в очите - чувствам се като абсолютен предател за това, че нищичко не му казвам... А онази продължава да закъснява, да го лъже, той глупакът продължава да й вярва и да гледа децата когато нея я няма... Cry Душата ми плаче за брат ми! Cry

Общи условия

Активация на акаунт