Успех, една жена!

  • 4 760
  • 56
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 341
Живо и здраво да е малкото съкровище  Hug

Бързо възтановяване на щастливата мама и много целувки за каката и да се гриже за малкото си братче  Simple Smile

Браво за прекрасното име   bouquet

# 31
  • Мнения: 171
Честито и от нас на мама Поли!  bouquet
Да и е жив и здрав малкия бебок.
Михаил е много хубаво име. Grinning и е роден на много хубав ден.

# 32
  • Мнения: 1 652
Обаче бебчо е Михаил  Hug  Поля и малкият Михаил са добре,изпращат  Flutter много поздрави на всички !
  Михаил означава близък на Бога!!!
Както казва една моя приятелка - много близо е бил Господ!- ако се има впредвид раждането и тяхната история.

Дано са близко до Бога и до благодатта му винаги!

# 33
  • Мнения: 3 715
Да са живи и здрави и много щастливи!

# 34
# 35
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Охххх,душица малка. Laughing
И каква косица има само. Hug  bouquet

# 36
# 37
  • Мнения: 677
МИХАИЛ е страхотно бебе,да е жив и здрав и да плаче по-малко и се усмихва повече. Simple Smile

# 38
  • Мнения: 120
Много хубав Михаил! Бъдете живи и здрави! newsm51
 

# 39
  • Мнения: 883
Честито на МАМА и добре дошъл на малкия МИХАИЛ !!!  stork-boy  Misc Baby Bottle newsm07
Специални поздрави за кака ВЕСИ от Надя и Борко! Обещават следващия път като идем в София да помагат с бутането на количката   1stroller

# 40
  • Мнения: 4 138
за жалост Михаил няма количка Sickаз в момента не сьм в БГ и нямаше как да се погрижа Confused

# 41
  • sofia
  • Мнения: 7 477
за жалост Михаил няма количка Sickаз в момента не сьм в БГ и нямаше как да се погрижа Confused

ще опитам да намеря Thinking

# 42
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
за жалост Михаил няма количка Sickаз в момента не сьм в БГ и нямаше как да се погрижа Confused

ще опитам да намеря Thinking
Веднага бих изпратила една,наистина стабилна и хубава комбинирана количка,но за жалост е само със две положения на гръбчето. TiredА аз си мисля,че няма да им върши работа за момента,тъй като на бебо ще му е нужна количка,която да има напълно легнало положение.
Ако греша ме поправете.

# 43
  • sofia
  • Мнения: 7 477
за жалост Михаил няма количка Sickаз в момента не сьм в БГ и нямаше как да се погрижа Confused

ще опитам да намеря Thinking
Веднага бих изпратила една,наистина стабилна и хубава комбинирана количка,но за жалост е само със две положения на гръбчето. TiredА аз си мисля,че няма да им върши работа за момента,тъй като на бебо ще му е нужна количка,която да има напълно легнало положение.
Ако греша ме поправете.

намери се коли4ка.Ще й я закараме до края на седмицата Simple Smile

# 44
  • Мнения: 209
   babyЗдравейте и от нас.От доста време не бях плакала от радост така,както,като сега когато четох писаното от вас.Благодаря за пожеланията.То стана ясно,че от бащата нищо не става едва на изписването дойде и даже не поиска да се снима с детето.Щял да идва,като имаме нужда от него и толкова...Важното е,че детенце е живо и здраво.С него ще имам проблем с изхранването,защото все не му стига ядене и сега вместо по 50 мл.заспива след като изпие 75 Misc Baby BottleВ болницата се скъсваше да плаче и се чудеха какво ще го правя в нас,но явно не му е стигало ядене на детето,сега и след като спи на тъмно и топло глас не му се чува.Сефтоса си и коритото.Каката е объркана доста,само тича около него,а за кучето ми не ми се говори...Сега проблемът ни е,че оня ден се разболях в болницата,а Весето също ми е с доста лоша кашлица...Утре ще идва педиатъра и ще видя какво ще каже и за нея.

Общи условия

Активация на акаунт