Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора

вече в собствен дом

Здравейте. Какво е вашето мнение от тази каша. Мисля от другата седмица да му давам вече оризова каша. Тази подходяща ли е? И да слагам ли вътре от мойто АМ? Благодаря Ви. Peace
Цитирай
аз съм взела на Milupa млечна оризова и е много хубва и на вкус и на мирис  тя е с адаптирано мляко
Цитирай

София

Да, кашата е подходяща, но изчакай да навърши 4 месеца и тогава я дай  Peace
И да, можеш да слагаш вътре от вашето АМ  Smile
Цитирай

Белгия/София

Всички каши на Милупа са супер.
Да, с твойто АМ трябва да я правиш.
Цитирай

Бургас

И аз започнах с такава. Слагай вътре от твоето АМ. Обаче мисля, че ви е малко рано. Май и на кутията пише, че е след 4 месец.
Цитирай

вече в собствен дом

Да ще изчакам разбира се да навършим 4 месеца. Просто сега събирам информация. Благодаря на всички за бързите отговори. Hug
Цитирай

Ние сме с такава и бебка я хапва с охота, много си я харесва  Wink
Цитирай

Варна

Започнахме с нея на 5,5 месеца,слагам я в Аптамила Peace
Цитирай

Варна

Аз започнах именно с тази каша да захранвам. Давах я 3 дни(бяхме на 4месеца и половина), но той не беше очарован а и не знаеше какво да прави с лъжичката.Спрях я и преди два дни пак му я предложих,но сега вече я яде с голям апетит. Правя я с Аптамила.
Цитирай
Моята бебка навърши 4 месеца преди 4 дни и днес за първи път и дадох такава каша само,че млечна.Мисля че и хареса!
Цитирай

София - Надежда 2

И аз започнах с тази каша и нашето си АМ, като в началото й слагах по 1-2 лъжички в шишето с млякото, та бебка даже не разбра че е захранена.  Mr. Green
Цитирай

Ямбол

На нашата кутия Милупа безмлечна каша пише след 6 месеца?
И за това сега давам на HiPP.  Rolling Eyes
Цитирай

варненка от София

Захраних именно с тази каша, само че аз я разреждах с кърма. За мен това е отвратително нещо, но бебка, което е по-важното беше на друго мнение, хапваше си я с охота. А иначе на Милупа кашите са най-добрите, поне за мен е така.
Цитирай

София - Бургас

а защо пък трябва да е безмлечна, нали няма алергия??Млечните каши са много по - вкусни..
Въпреки  че ад започнах също с безмлечна, но на Хумана, хареса я.....
Сега давам Милупа, но млечна...- ориз и царевица, мноооогоо я харесва..
Цитирай

вече в собствен дом

Дадох на бебчо да хапне от кашата, но не му хареса. Тогава му сложих вътре и плодово пюренце и опапка всичко. Мога ли така да я смесвам тази каша с пюренце? Thinking
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора