Има ли ред в дамската ви чанта?

  • 2 921
  • 86
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 12 591
Има ли ред в дамската ви чанта?
Извинявам се за отклонението, ама какво общо имат редът и дамските чанти?  newsm78 Ами че те нашите чанти, чантички и тем подобни по дефиниция не го допускат да припари вътре  Laughing

Иначе органайзерът изглежда практичен, ама нещо от картинката не мога да разбера колко е голям и дали като ти трябва нещо от него, трябва да го разгъваш целия? А има ли различни размери или е само един?
Абе изобщо има ли толкова много жени, дето да искат да имат нещо, което да им е едно и също?

Иначе аз горе-долу удържам положението в чантата ми (големичка си е), като дреболиите от сорта на червило, молив, дъвки, фрешчета, лепенки и други вещи "от първа необходимост" съм сложила в едно малко несесерче и то стои в чантата ми - иначе не е истина какво ровене пада  Rolling Eyes Хитростта е в това, че самият несесер е прозрачен, та в него не ми се налага да ровя, а само го оглеждам от всички страни и така намирам каквото ми трябва - не можете да си представите колко по-лесно е така  Grinning А и не ходя постоянно с една и съща чанта, та поне дребните неща така не ги прехвърлям едно по едно  Whistling

# 76
  • Мнения: 574
не съм видяла подредена дамска чанта за моята да не говоря,дори и да си купя такова нещо едва ли ще го използвам по предназначение! newsm78

# 77
  • Мнения: 1 906
Какво е това "ред в дамската чанта"Joy В моята пада яко ровене  Mr. Green. Няма никакъв ред, но това за мен е без значение.
Като се замисля не познавам жена, в чиято чанта да има ред (все пак сигурно има някъде под слънцето).

# 78
  • Мнения: 410
Ред има...и да, и не...
Зависи от чантата.

Сега имам една чанта, дето е еднаква от вън от двете страни, с 2 ципа отгоре. Както и да я гледам, никога не отварям този, който ми трябва!

Но този органайзер ми се струва, че никога не бих ползвала.
Не мога да си представя, че ще ми потрябва нещо и ще го извадя, за да търся...
Мисля, че жените, намираме по интуиция какво то ни трябва в нашите чанти!

# 79
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 365
Не знам дали е подредена, но винаги си намирам каквото ми трябва и то достатъчно бързо Grinning

# 80
  • Мнения: 3 622
В чантата ми е пълен безпорядък, но когато търся нещо винаги успявам бързо да го намеря.  Обичам по големи чанти да мога да събирам повече неща, като ми затрябва нещо - има го вътре  newsm44

# 81
  • Мнения: 351
Преди имаше някакъв ред, защото само аз бърках вътре.
Сега обаче е абсолютен хаос. Само като види дамската ми чанта и очичките на моето момиченце направо светват.
Не мога да й устоя  Embarassed и й позволявам често да прави ревизия на съдържанието. А тя с  кеф я изсипва.После хуква ня някъде, обикновено към друга беля и на мен ми остава да прибера бързо съдържанието и да хукна след нея. Купих й само нейна чантичка - не помага.

# 82
  • София
  • Мнения: 375
За съжаление и в мойта има всичко друго но не и ред smile3512 и аз съм почитател на големите чанти тип торби и въпреки че са с няколко отделения пак си е цяло приключение докато намеря нещо, последната си я купих с джобове (доста дълбоки) от стране та там си слагам телефоните, щото иначе трябва да си обръщам чантата докато ги намеря smile3506

# 83
  • София
  • Мнения: 3 671
Не обичам да нося чанта,но понякога се налага-предпочитам малки или с повече прегради...
На въпроса-ВИНАГИ МИ Е ПОДРЕДЕНА и имам всичко необходимо.Не ми се е налагало да я изсипвам,че да намеря нещо...Просото съм си такава-дори чантата на количката ми е подредена в определен ред и ако нещо ми се размести #Cussing out
Луда работа Laughing
Този несесер ми се струва практичен,а и 30лв не е чак толкова много-дерзай!!!

# 84
  • Мнения: 2 697
В повечето случаи - не... Но и признавам си, струва ми се някак женствено ред да няма, затова и не ме притеснява особено липсата му в моята чанта (стига да не се налага да търся едно нещо по час, примерно) Heart Eyes

Последна редакция: чт, 15 фев 2007, 15:31 от Шехина

# 85
  • Мнения: 27 524
Не, никакъв  Laughing
Нито в нея, нито в гардероба ми  Grinning

# 86
  • София
  • Мнения: 1 775
Има всичко друго,но не и ред Laughing
Намирала съм всякакви неща в чантата си,като последното беше мида,останала от лятото в чантата ми Laughing
Ама пък така винаги мога да извадя нещо интересно да подаря на някое детенце.Абе направо съм като Астор Joy
Аз пък нарочно си оставям мидичка или сърчице или друго нещо. Веднъж си намерих пистолета на сина ми, много весело ми стана hahaha. Отивахме на дискотека и тъкмо проверяваха за оръжие, много се смяхме, Друг път имах пожелание за приятен ден, пак от него. Много ми е интересно да си ровя Joy. Чак да я изсипвам- не.

Общи условия

Активация на акаунт