Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 29 отговора

Е, има ли нещо, което може да Ви промени до такава степен, че да си дадете сметка за направеното и постигнатото от Вас и да установите, че нищо не сте постигнали, че сте се заблуждавали цял живот, че правилната посока е друга?!?!
Не бързайте да отговорите с "Не"!
Помислете...
« Последна редакция: сб, 10 фев 2007, 10:40 от luna »
Цитирай

.....  пубертета ....критическата..... старостта..... детето ...... всяко ново събитие променя ..... всяка нова информация, кото наистина е осмислена-  променя  ...... хормоните ...... зависимостите ...... Very Happy
Цитирай

София

Смъртта. Раждането.
Цитирай

София

Когато детето ми беше 14 дни в реанимация
и никой не знаеше дали ще оживее - ето това
промени много неща у мен !
Не го пожелавам и на най-големия си враг !
Цитирай

София

Болест - на близък човек. Или смърт. Тогава осъзнаваш колко незначителни сме всъщност... в ежедневните си борбички. И много често той живота в такива случаи сам си поема в друга посока ... После - раждането на дете, отглеждането.
Говоря, да кажем, от опит.
Визирам смъртта на баща ми, който не можа да види първото си внуче.
Или наскоро болестта на едно близко детенце - поставих се на мястото на майката.

Иначе главните ценности на живота гледам да са неизменни. Говоря за простите, ежедневни неща, християнските ценности. Да не вредим на другите, да помагаме, без да очакваме отплата, да обичаме близките си безкрайно - такива, каквито са, с недостатъците им. Да отглеждаме добри деца, възпитани в горните ценности.

Цитирай

Sofia, downtown

Смъртта. Раждането.
Peace
Цитирай

Fight club

Даже раждането не можа. Това не е за хвалба, де...
Явно само смъртта може да ме преобърне, не знам как и доколко.
Цитирай

Atlanta ,USA

Смъртта. Раждането.
PeaceДобре е казано .
Теб какво те е избило на философия ? Rolling Eyes
Цитирай

Философска ми е второто име, не съм си пуснала въпросите за деня....все още... 35 35 35
Цитирай

София

Загубата. Предателството и разочарованието след нея.
Цитирай

по пътеката

неудовлетворението!безли4ието или да не си нужен! да,и навреме се  обърнах назад и погледнах напред- не се знае дали е верният път ,но пътека към моя си избор, да! да не си постигнал нищо е трудно да се каже! само кариера не успях да  свъртя, но спрях да страдам за това, каквото е писано -искам само да съм полезна на хората-другото си е суета!
Цитирай

Смъртта. Раждането.
Цитирай

Нещо, в което съм вярвала безрезервно и съм била абсолютно сигурна, че е така и няма да се промени, да се окаже невярно. До сега не се е случвало. Confused
Цитирай

В една Дупка.

Глухотата на детето ми.
Цитирай

София

Нова любов!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 29 отговора