Какво може да преобърне светогледа Ви?

  • 1 185
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15 619
Е, има ли нещо, което може да Ви промени до такава степен, че да си дадете сметка за направеното и постигнатото от Вас и да установите, че нищо не сте постигнали, че сте се заблуждавали цял живот, че правилната посока е друга?!?!
Не бързайте да отговорите с "Не"!
Помислете...

Последна редакция: сб, 10 фев 2007, 10:40 от luna

# 1
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
.....  пубертета ....критическата..... старостта..... детето ...... всяко ново събитие променя ..... всяка нова информация, кото наистина е осмислена-  променя  ...... хормоните ...... зависимостите ...... Grinning

# 2
  • Мнения: 3 447
Смъртта. Раждането.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 623
Когато детето ми беше 14 дни в реанимация
и никой не знаеше дали ще оживее - ето това
промени много неща у мен !
Не го пожелавам и на най-големия си враг !

# 4
  • София
  • Мнения: 1 228
Болест - на близък човек. Или смърт. Тогава осъзнаваш колко незначителни сме всъщност... в ежедневните си борбички. И много често той живота в такива случаи сам си поема в друга посока ... После - раждането на дете, отглеждането.
Говоря, да кажем, от опит.
Визирам смъртта на баща ми, който не можа да види първото си внуче.
Или наскоро болестта на едно близко детенце - поставих се на мястото на майката.

Иначе главните ценности на живота гледам да са неизменни. Говоря за простите, ежедневни неща, християнските ценности. Да не вредим на другите, да помагаме, без да очакваме отплата, да обичаме близките си безкрайно - такива, каквито са, с недостатъците им. Да отглеждаме добри деца, възпитани в горните ценности.

# 5
# 6
  • Мнения: 1 416
Даже раждането не можа. Това не е за хвалба, де...
Явно само смъртта може да ме преобърне, не знам как и доколко.

# 7
  • Мнения: 2 849
Смъртта. Раждането.
PeaceДобре е казано .
Теб какво те е избило на философия ? Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 15 619
Философска ми е второто име, не съм си пуснала въпросите за деня....все още... Joy Joy Joy

# 9
  • Мнения: 4 473
Загубата. Предателството и разочарованието след нея.

# 10
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
 неудовлетворението!безли4ието или да не си нужен! да,и навреме се  обърнах назад и погледнах напред- не се знае дали е верният път ,но пътека към моя си избор, да! да не си постигнал нищо е трудно да се каже! само кариера не успях да  свъртя, но спрях да страдам за това, каквото е писано -искам само да съм полезна на хората-другото си е суета!

# 11
# 12
  • Мнения: 2 229
Нещо, в което съм вярвала безрезервно и съм била абсолютно сигурна, че е така и няма да се промени, да се окаже невярно. До сега не се е случвало. Confused

# 13
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Глухотата на детето ми.

# 14
  • Мнения: 147
  Нова любов!

Общи условия

Активация на акаунт