Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора

Русе

Кога започват бебетата да сядат?
Цитирай

sofia

Ето прочети тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=164067.0
Цитирай

Старата столица

Към 6-7-ми месец,но за всяко дете е различно.
Цитирай

София

Дани седна стабилно на 6,5 месеца.
Цитирай

Някъде на път....

Моето седна на 6, но стабилно седнал се задържа на 8.
Цитирай

Spain

при всяко дете е индивидуално нос опитите по4ват още от 3-я месец . към 6-я ве4е "сядат" - поне Гери с ръ4и4ки , къде на страна се набираше и сядаше . самостоятелно някъде запо4на да го прави към 7-я , 8-я месец.
не е хубаво оба4е когато детето не може само да го прави искуствено .. с възглавници или каквото и да е да го подпираш да седи
Цитирай

Асеновград

първата ми дъщеря направо реши да става  Mr. Green, сега с втората още се мъчи и се напъва седи като охлюв и клюкарства от количката доколкото може  hahaha 35 , но е разно да се натоварва седалището и да се слага напълно седнало детето преди 6 месец, слад това знам че може да се прави гимнастика като се оставя седнало детето като се подпира ,но това става за минути като заначало като те се увеличават, но честно казано незнам доколко е правилно да се практикува това, а и почти всяко дете започва само да тренира доста от по рано  Peace , както пишат майките около 8 месец седят сами напълно безпроблемно / повечето и ходят  Mr. Green /
Цитирай

Бургас

След 6 месец или когато са готови
Цитирай

Правец

При всяко дете различно .. моята госпожица щеше да проходи, преди да се научи да седне ... неискаше да седи и тва си е ..
Щом я сложех, тя се изпъваше като струна да става ... зор  Very Happy
Цитирай

Sf

След 6-ти месец се слагат да сядат, пък те кога ще се научат да сядат самостоятелно - не знам, всяко дете си е индивидуално.
Цитирай

Ямбол

След 6 месец
Цитирай

Варна

Всяко дете е различно и започва да сяда по различно време. Но при повечето дечица това става след 6ия месец.
Цитирай

Вече в Ал Айн

Моят син седна стабилно на 7 месеца, даже на седем месеца и половина. Не съм го насилвала, той сам се изправи. Мисля, че и така си е най- редно Peace
Цитирай

София

Индивидуално е, моята бебка седна самостоятелно стабилно точно на 7 месеца.
« Последна редакция: сб, 10 фев 2007, 22:06 от lily_b »
Цитирай

new york

ние на 4.5 месеца почнахме да сядаме...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора