Издирвам тази количка super shop....

  • 659
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 498
Здравейте момичета!
С ваша помощ съм намирала доста неща и сега отново моля за хелп...

Знае ли някой къде мога да намеря тази количка??? Знам само, че са я предлагали магазините Бонжур, но за съжаление в града ни няма такъв....моля пишете ми, ако сте я виждали ....на Smoby e....

Последна редакция: сб, 10 фев 2007, 14:29 от valia77

# 1
  • Мнения: 2 498
Вече имам запазена такава количка от мама siska79 , която ми писа на лични и веднага отиде до магазина-ще ми купи количката и ще ми я изпрати...

siska79, и още веднъж благодаря ти  bouquet   newsm51   love001за невероятния, мил жест!!!

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 3 075
Браво на siska79! ЕЕе, такива сме ние майските мами!  newsm10 newsm51 newsm74
Вале, аз също преди известно време пощръклях за същата количка (нищо, че още сме едва на 9 месеца  Embarassed Rolling Eyes )
В Бургас също я нямаше в Бонжур, но съвсем случайно я открих в един друг детски магазин, от който ходя да си пазаря, само че в такива цветове:


Имаше 2 колички и аз и двете ги купих: една за мен и другата за едно друго момиче от форума. Ако нещо се развали работата ми пиши да отида да питам могат ли да доставят още.

# 3
  • Мнения: 1 640
Момичета,количките ви са много хубави.Розово-лилаво-сивата -добра цветова комбинация.Бихте ли казали колко струват и размерът на височина,за каква приблизително възраст на детето е подходяща?Мерси!

# 4
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 500
Количката е вече купена и утре ще отиди при малката принцеска!
Ладидка,мила благодаря ти за хубавите думи! Hug
Количката е висока 55см. и широка 22 см.Струва 28 лв.
Ето и снимка:

Общи условия

Активация на акаунт