Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Финанси
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора

Русе

За януари?
Цитирай

Да, точно навреме.  Peace
Цитирай

Русе

На кое число от месеца?
Цитирай

Ботевград

аз не, ама счетоводителката ми е патка заспала с килийно образование!!!!!!!!!!!  #Cussing out  #2gunfire
Цитирай

София

Превеждат ми се по банков път винаги на време.
Цитирай

Бургас

Да получих ги в петък.
Цитирай

Велико Търново

Не,но на мен ми ги превеждат,когато се превеждат заплатите-очаквам ги в понеделник,вторник!
Цитирай

София

Получавам ги винаги в края на месеца.
Цитирай

Русе

Въпроса ми е защото и аз досега ги получавах края на месеца но за януари още не съм.А след като изтекат болничните подава ли се някаква друга молба,моя счетоводител уж движи нещата ,но след като му дадох последния болничен той друдо не ми е искал,и да не би от това нещо  да се е объркало,аз родих 25 вгуст.
Цитирай

Не,но на мен ми ги превеждат,когато се превеждат заплатите-очаквам ги в понеделник,вторник!

И аз така Peace
Цитирай

Получих ги също с необичайно закъснение.
Цитирай

Въпроса ми е защото и аз досега ги получавах края на месеца но за януари още не съм.А след като изтекат болничните подава ли се някаква друга молба,моя счетоводител уж движи нещата ,но след като му дадох последния болничен той друдо не ми е искал,и да не би от това нещо  да се е объркало,аз родих 25 вгуст.

Необходимо е да подадете молба за ползване на новия размер на отпуска за бременност и раждане. Трябвало е да я подадете още през януари.
Докато имате право на отпуск в размер на 315 дни, нямате право на отпуск за отглеждане на дете до 2 години. Следователно, преди да изтекът 315-те ви дни, не ви се дължи обезщетение за отглеждане на дете до 2 години.
Обадете се на счетоводителя ви, за да уточните този въпрос.
Цитирай

София

получих ги навреме
Цитирай

София

Не! ама аз съм по новия закон, дето се чака 30-40 дена..... #Crazy #Crazy #Crazy
Цитирай

Не! ама аз съм по новия закон, дето се чака 30-40 дена..... #Crazy #Crazy #Crazy
и аз така...болничния...
 Twisted Evil
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора