Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 83 отговора

София

....... как се живее след това ?
Цитирай

Поникват бурени, които на есен иzсъхват и после иzгарят.
Цитирай

Gorna Orqhovica

Има два пътя-в съмнение и терзания или директна атака,изясняване,разговори,сълзи и след това вече решението.Късмет ти пожелавам,винаги потръпвам като си спомня.
Цитирай

някъде в орбита...

Ами живее се... май... Боли, страдаш, от сълзите не олеква, самоизяждаш се отвътре...
Трябва да атакуваш проблема, преди той да те съсипе. Иначе само ще разтеглиш мъката във времето. Дато всичко при теб се оправи  Praynig
Цитирай

по пътеката

в мнителност!трудно и нащрек, ставаш детектив, ектра категория!
Цитирай

Точно сега у мен посяха съмнение, та ще ти кажа как се живее, само с една дума - трудно!
Цитирай

някъде в орбита...

Чудя се държавна сигурност колко ли ценни кадри е изпуснала така... Защото Масри е права - човек става невероятно изобретателен когато го притисне съмнението...
Цитирай

под голямата лоза

Посее ли се веднъж семето- не можеш да го изкорениш  Sad
Цитирай

София

Посее ли се веднъж семето- не можеш да го изкорениш  Sad

От това се страхувам  Crying or Very sad
Можеш да простиш, но никога няма да забравиш и
това ще те убива бавно ден след ден  Crying or Very sad
Не исках да пиша анонимно - какъв е смисълът.
Казвам го между другото.
Моля ви, който ми има кюто и скайпа не
ми пишете там. Само на ЛС  Praynig
Цитирай

За мен, това е началото на края...
Цитирай

....... как се живее след това ?
трудно.
Цитирай
От това се страхувам  Crying or Very sad
Можеш да простиш, но никога няма да забравиш и
това ще те убива бавно ден след ден  Crying or Very sad
Не исках да пиша анонимно - какъв е смисълът.
Казвам го между другото.
Моля ви, който ми има кюто и скайпа не
ми пишете там. Само на ЛС  Praynig
[/quote]
Мила, съчувствам ти, защото знам, какво е да се терзаеш от съмнения и да не можеш да направиш почти нищо. Но колкото по-навреме дойде видовден, толкова по-бързо човек приема нещата - добри или лоши и някакси се успокоява. Най-гадното е съмнението.
Дано при теб то бързо се разсее и нещата не се окажат толкова черни, колкото ти изглеждат. Love
Цитирай

out of space

Червеят е животно мизерно, люпи се от нищото, но се стъпква дори с китайски грайфер. Няма да се даваме на противната твар!
Цитирай

Какво съмнение, какво семе бе? Confused Пак ли за изневяри става въпрос? Very Happy

Хора, защо не живеете по-простичко?  Very Happy Изневярата е нещо толкова нормално! Не може с един човек цял живот, нима не е ясно? Могли са бабите и дядовците ни може би- сега не са онези времена.

Всякакви съмнения се отхвърлят като абсолютно безпочвени и се живее спокойно нататък. Peace Обсъжда се очевАдна истина ако се е случило не дай бог да се сблъскате без да сте прилагали никакви усилия за това. Клюки от познати и приятели не се приемат насериозно. Точка.
Цитирай

София

Хора, защо не живеете по-простичко?  Very Happy Изневярата е нещо толкова нормално! Не може с един човек цял живот, нима не е ясно?

Ти добре ли си  Rolling Eyes

Не знам за какво става въпрос в случая и не мога да коментирам , но подобни изказвания като това по - горе ме карат да мисля , че човека насреща не е в ред най малкото ...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 83 отговора