Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 41 отговора

Varna/Florida

На моя Мартин, а и на вси4ки познати бебета тук им стър4ат ужасно ушите. На някои бебета само едното Smile) на други стър4ат двете  по разли4ен на4ин Smile)))на нас си ни стър4ат еднакво, ама са ни и големи4ки:))))) откакто слагаме паму4на 6апка по време на нощното спане оба4е сме добре(докато спят и се въртят и им се огъват ушите, а те не могат да ги по4увстват 4е са "неправилно"застанали ...и стават като клепоушковци....едно бебе не съм видяла с нормални прибрани ушета). при вси4ки ли е така, или  просто тук така се слу4и.....??
Цитирай

София

Smile Сигурно така се е случило;)Нашата порода тук е друга-с прибрани ушета;) Laughing
Цитирай

USA

И на Алекс не му стърчат ушичките   dontuu
Цитирай

Кебекуйка

Не мога да преценя, наште май са добре, но знам, че свекърва ми е лепила на мъжа ми ушите с тиксо, защото са стърчали...абсолютно ненужно според мен. Няма да го обичам по-малко, заради стърчащите му уши, я Smile)  
Изобщо какъв е критерия за стърчащи уши? Не съм чувала да има такъв, следователно това не е медицински проблем и не би трябвало да те притеснява.
Цитирай

там,откъдето се вижда морето...

Нашите ушички също са прибрани,но съм виждала доста бебчовци с клепнали ушенца.Предполагам,че като поотрастнат няма да си личи толкова много.Да са живи и здрави децата, а това не е чак такъв проблем.
Цитирай

спретната къщурка край селО Сливен

И аз мисля, че на Бобончето ми са му прибрани ушичките.... Mr. Green Интересно, че при вас на всички стърчат Question ...
Марти е голям сладур...и какъв сладък котарак.... #Bday

Вие в Тампа ли живеете? Wink
Целувки на бебока Razz
Цитирай

София

Не. Гого е взел мойте уши - малки и прибрани!
Цитирай

UK, Harlow/София

На Александър му стърчат.То няма как да не стърчат.........явно е мазохист и му доставя удоволствие постоянно да си ги разтяга.........стават му алено червени, но каквото и да правя,това е Flutter
Цитирай

Turku, Finland

Prostete za latinizata...

Ta za ushite... i na moja hubavez mu starchat, no i sa chast ot negovata personalnost, ot tova koeto e toi. Dori i ne moga da si go predstavja kak shte izglezda ako ushichkite mu sa pribrani. Razbira se predpolagam che shte strada ot tova, no prirodata i nie roditelite mu sme go suzdali takuv kakuvto e i ne bih go promenila za nishto na sveta.
Tuk im pravjat operazii na ushite, no shte go ostavja nego sam da reshi kakvo da pravi.
Цитирай

На Оги ушите не са плътно прибрани, но не стърчат.
Средно положение  Laughing
Цитирай

Пловдив

Нашите уши са плътно прилепнали.като на изписаха и майка ми като е видя ми каза"това дете като й порасне косата как ще си е слага зад ушите",но след около 1м.леко й се отлепиха.
Цитирай

Sofia

На нас ни стърчат, но гледам, че с времето май сами си се оправят.
Цитирай

Sofia

Нашите не стърчат, още в болницата акушерките му се радваха на ушите. Но ми казаха, че дори и да стърчат не е страшно защото с времето се прибират. Едни повече други по-малко, но са единици тези дето им оставали щръкнали.
Цитирай

Варна

И нашите не стърчът! Прибрани са! За мен лично няма значение! Всички бебоци са сладки! baby_neutral
Цитирай

Габрово

Цитат на: 11bobi11
И на Алекс не му стърчат ушичките   dontuu

На 19 дни е прекалено мъничък  Very Happy
Емо като беше толкова мъничък ученцата му буквално бяха като залепени за главичката! С течение на времето обаче започват леко да се отдалечават от главичката  Wink Неговите все още си стоят сравнително прибрани, но в сравнение с началото са си пощръкнали  Very Happy Надявам се обаче да си останат такива както сега, а не да щръкнат!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 41 отговора