Антицелулитен клин

  • 18 118
  • 81
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 595
Монда,за обрива само да кажа, че от инструктор знам, че неопреновите клинове се носят върху памучна материя, не на голо. Пак се изпотяваш, но и кожата "диша".
под колана-добре, ще слож памучно боди, ама под клина какво да сложа? наполеонки ли? или кюлоти?няма как да стане.
Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 31
  • Мнения: 410
Монда,за обрива само да кажа, че от инструктор знам, че неопреновите клинове се носят върху памучна материя, не на голо. Пак се изпотяваш, но и кожата "диша".
под колана-добре, ще слож памучно боди, ама под клина какво да сложа? наполеонки ли? или кюлоти?няма как да стане.
Е, аз имам навика да се навличам като тренирам и слагам памучен клин от долу
Ползвала съм такъв клин - ефектът беше гаден. Не само, че само с клин не се маха целулит, ами има неприятни странични ефекти. Под клина се изпотяваш и се получават гадни обриви, които после минават трудно и оставят белези по няколко седмици поне.
Сигурно говориш за неопреновия клин, но аз пуснах темата за антицелулитен клин и по- горе съм описала разликата.

Последна редакция: ср, 14 фев 2007, 09:56 от galq

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 1 741
Аз си поръчах клина,но в момента нямат наличност и ще чакам.А за антицелулитните чехли някой беше написал по-горе,че може би подтискат глада или нещо такова,но не е така.Самата подметка е направена така,че  кара мускулите постоянно да работят,даже и когато се стои на едно място,а в движение ефекта е още по-голям.Първите дни трябва да се носят само по 2 часа и постепенно  да се увеличава времето.Четох и за някакви звезди от Холивуд,които носели такива,но кои бяха не си спомням.

# 33
  • София
  • Мнения: 10 858
Жижи, тази липса на клиновете не е ли от отдавна? Дали ще имат доставка въобще? Ти пита ли?

# 34
  • Мнения: 151
Вижте какво ми показа чичко гугъл за антицелулитен клин http://www.topshop.bg/index.asp?tn=productview&c=1575&pid=10760

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 1 741
Жижи, тази липса на клиновете не е ли от отдавна? Дали ще имат доставка въобще? Ти пита ли?
Незнаех,че ги няма отдавна,останах с впечатление,че оставам за чакаща поръчка/поръчах по интернет/.Ако не ми се обадят скоро ще потърся в Метро.

# 36
  • София
  • Мнения: 211
някой който е поръчвал от Home shopping  да ми каже за колко време пристигат клиновете и по куриер или по пощата идват?

# 37
  • Мнения: 6 958
Моята поръчка беше чрез талон от каталога и пристигна за около 2 седмици в пощата с пощенски запис  bouquet

# 38
  • София
  • Мнения: 2 840
Аз не разбрах сега за чехлите - да се смея ли, да плача ли..... newsm78

Вече съвсем се втрещявам.
Мислех, че е готин майтап, ама...като гледам..май има и такова чудо - АНТИЦЕЛУЛИТНИ ЧЕХЛИ.
Ох! Rolling Eyes Shocked #Crazy

# 39
  • Мнения: 100
Под неопреновия клин може да се сложи памучен  клин за аеробика, от онези, които са по краката. Отгоре да се облече нормално спортно долнище. Слагам дори и колана върху потник и така пакетирана ходя на аеробика /дори не само аз, забелязах и други/. Краката и коремът ми се изпотяват страхотно, което не е най-важното. Повишава се голямо загряване в дълбочина, което повишава метаболизма и оттам по-бързото изгаряне на мазнините. Така че отслабването идва не от изпотяването, а от загряването на проблемнтие зони.

# 40
  • Мнения: 410
Аз не разбрах сега за чехлите - да се смея ли, да плача ли..... newsm78

Вече съвсем се втрещявам.
Мислех, че е готин майтап, ама...като гледам..май има и такова чудо - АНТИЦЕЛУЛИТНИ ЧЕХЛИ.
Ох! Rolling Eyes Shocked #Crazy
Клонка, и аз така! Ако наистина има такива чехли, моля Блонди да ме извини!

# 41
  • София
  • Мнения: 2 840


Аз не разбрах сега за чехлите - да се смея ли, да плача ли..... newsm78

Вече съвсем се втрещявам.
Мислех, че е готин майтап, ама...като гледам..май има и такова чудо - АНТИЦЕЛУЛИТНИ ЧЕХЛИ.
Ох! Rolling Eyes Shocked #Crazy
Клонка, и аз така! Ако наистина има такива чехли, моля Блонди да ме извини!

Карай,Галя, няма значение, беше ми смешно, ама.....то скоро може и АНТИЦЕЛУЛИТНА ШАПКА да пуснат на пазара - с някакви диоди, дето изпращат импулси в мозъка :Не ям, тренирамммм....слабея...топя тлъстини.....оммм, омммм..."

Та така.....
Аз ще си я купя, без съмнение.... Embarassed #Crazy

# 42
  • Мнения: 138
Ето ги въпросните чехли:
http://celuna-bg.com/index.htm

ето и къде се предлагат:

София:
1. ул.”Пиротска” №27
2. бул.”Дондуков” №44 – аптека”Виржиния”
3. ул.”6-ти септември” №37 – аптека”Елифарм”
4. ул.”Г.Софийски”№74, срещу ВМА – аптека “Санита”
5. бул.”П.Славейков” №5 – до “Пирогов”
6. бул.”Хр.Ботев” №136 – аптека “Луизиана”
7. ж.к.”Св.Троица” бл.310 – аптека “Таня”
8. пазар “Римска стена” – павилион 25
9. бул.”Скобелев” №71 – аптека “Орфей”
10. ул. “Г.С.Раковски” 96 – до ТБА

Бургас
1. ул.”Цар Симеон І” №85

Варна
1. бул. ”8-ми приморски полк” №119

Шумен
Ул. ”Цар Асен” №8 – аптека “Б-3 и Ко”

Смолян
Ул. “България” №6 – аптека “Евридика”

А тук открих и клинове:
http://www.biomag-ads.com/anti_celulit.phtml


 

Последна редакция: чт, 15 фев 2007, 13:29 от Diana A

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 1 741


Аз не разбрах сега за чехлите - да се смея ли, да плача ли..... newsm78

Вече съвсем се втрещявам.
Мислех, че е готин майтап, ама...като гледам..май има и такова чудо - АНТИЦЕЛУЛИТНИ ЧЕХЛИ.
Ох! Rolling Eyes Shocked #Crazy
Клонка, и аз така! Ако наистина има такива чехли, моля Блонди да ме извини!

Карай,Галя, няма значение, беше ми смешно, ама.....то скоро може и АНТИЦЕЛУЛИТНА ШАПКА да пуснат на пазара - с някакви диоди, дето изпращат импулси в мозъка :Не ям, тренирамммм....слабея...топя тлъстини.....оммм, омммм..."

Та така.....
Аз ще си я купя, без съмнение.... Embarassed #Crazy
Е,още ли ви е смешно?

# 44
  • Мнения: 410
 Благодаря на Диана А за инфото! Наистина не предполагах, че съществуват и чехли! Това  ,което си писала е точно клина, заради който започнах темата.  Благодаря още веднъж!
 Жижи ! Виж сайта, който е дала Диана А и да разбереш за какво е точно темата, че аз нещо явно не съм обяснила...

Последна редакция: чт, 15 фев 2007, 14:49 от galq

Общи условия

Активация на акаунт