Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора

София, Лагера

Мили мами, тези дни извеждах на разходка бебчето си, но очевидно съм прекалила с обличането (то беше и доста топло) и съм го претоплила. Появи му се обривче по гърдичките, горната част на гръбчето и муцката.
Имате ли идея как мога да ускоря изчезването на пъпчиците, а ако просто трябва да изчакам - за колко време обривът ще изчезне сам?
Цитирай

София, Младост 2

Дръж го леко облечен, само с тънки памучни дрешки и обривът ще си мине самичък за 2-3 дена.
Цитирай

София

Така е, обривът от претопляне не изисква медикаментозно лечение
Цитирай

Разград

Наистина не се изисква специално лечение,но нашият обрив по вратлето изобщо не минава(не че ме притеснява толкова) от миналото лято.
Цитирай

сф

не се лекува. минава от само себе си.

макс-мама - вашето да не е АД  newsm78 петра има такъв по бузките от 1 година. първо мислех, че е от претопляне, но си се оказа АД.
Цитирай

И ние имахме, премина си сам.
Цитирай

Варна

Нама с какво да ускориш процеса.Както са ти казали -минава сам Hug
Цитирай

Пловдив

Ами от само себе си се излекува Very Happy
Дори по едно време пъп4еците бяха станали много гадни, едни такива релефни ама се оправиха. И при вас ще минат не се притесняваи Very Happy
Цитирай

София

Минава от самосебе си.  Peace
Цитирай

София, Лагера

Благодаря, мили мами!  Smile
Цитирай

sofia

ние се мажехме с цинково кремче
Цитирай

София

И аз я бях претоплила лятото, когато беше на 2 месеца, но обривът мина от самосебе си за няколко дни.
Цитирай

Минава от само себе си, но може вечер след баня да мажеш бебо с преварен зехтин вместо с бебешко олио или мляко. При нас така минава по-бързо Peace
Цитирай

Русе

Дръж го леко облечен, само с тънки памучни дрешки и обривът ще си мине самичък за 2-3 дена.
Peace
Цитирай

София

Можеш и малко Бочко или там каквото кремче имаш против подсичане да му сложиш. Колкото да успокоиш зачервяването. Иначе мамите по-горе са ти дали съвет.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора