Как излизате от дупка..

  • 2 374
  • 56
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 849
....емоционална ?Това ми е питането .

# 1
  • Мнения: 2 550
Излизам навън с приятели, гледам да ме напече малко слънцето и се посъживявам...напоследък обаче дупката е станала яма и това не помага много, много  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 2 353
  Размерът има значение Simple Smile Когато е много голяма времето лекува. Когато е по-малка и бирата върши работа.

# 3
  • Мнения: 239
....емоционална ?Това ми е питането .

Инвестирам в кокич и пиченца. Карам с 260 по Кърниградска.

# 4
  • Мнения: 2 849
Бира не пия ,сега и слънце няма .....
joro01 ,ти нямаш стигане ...теб те знаем ...бърз си .

# 5
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 797
Пиша.. И пея...

Не едновременно  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 6 417
....емоционална ?Това ми е питането .

Инвестирам в кокич и пиченца. Карам с 260 по Кърниградска.
Мдаа, чували сме за тебе  Whistling

# 7
  • Мнения: 239
Бира не пия ,сега и слънце няма .....
joro01 ,ти нямаш стигане ...теб те знаем ...бърз си .

Четох в списание Сайънс, че кетаминът има много положителни резултати в борбата срещу депресията и евентуално ще се превръща в популярен антидепресант. Било като коката, само, че не се чувстваш зле когато те пусне. Кетаминът в наши дни се ползва от наркоманите по денс партитата.

# 8
  • Мнения: 1 731
Ми драпам, все още...То обаче моето не е дупка, а трап... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 9
  • София
  • Мнения: 819
Когато съм в дупка, съм много благодарна, че имам Фил и моите приятелки - това са хората, които ме карат да се усмихна, извличат ме от дома и ме водят изненадващо я на кръчма, я на диско или ненадейно ми идват на гости по никое време с най-идиотските подаръци (голяма пишка от сняг например Mr. Green). И разбирам, че всъщност колкото повече се затварям в себе си и се самосъжалявам, толкова по-зле влияя на околните и най-вече на себе си, намирам малко сили и вдигам глава, усмихвам се през сълзи и пак повтарям: ВСЯКО ЗЛО Е ЗА ДОБРО! Така е при мен Peace

# 10
  • Мнения: 235
Преди се напивах и се напушвах обаче сега съм се отказала от пороците и пия чай и чакам да ми мине

# 11
  • Мнения: 4 664
Сладурана Simple Smile
 По темата: Шоколад...много шоколад и после коремни преси до момента в който ми прималее и не ми останат сили да мисля за глупости.

# 12
  • Мнения: 239
Сладурана Simple Smile
 По темата: Шоколад...много шоколад и после коремни преси до момента в който ми прималее и не ми останат сили да мисля за глупости.

Помпаш, а?

# 13
  • Мнения: 4 664
Има ефект да ти кажа, при това двупосочен Simple Smile

# 14
  • Мнения: 3 447
При мен начинът е да се спусна в дупката... да се сетя за всичко, за което ми е мъчно, и още, и още, да ми стане супер гадно, да си изрева реването, и когато стигна дъното и няма накъде повече, да се оттласна от него, за да изплувам. Лошото е когато по някаква причина не мога да си го позволя - тогава мога да карам месеци в безтегловност - ни нагоре, ни надолу  Confused

Общи условия

Активация на акаунт