За или против присъствието на таткото!

  • 8 875
  • 268
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 2 227
......За третото раждане съм сигурна че и двамата ще сме там.
Аз пък си помислих, че ще ходиш да пиеш бира докато мъжа ти ражда и се поти Laughing Laughing Laughing, шегувам се, да не се засегнеш.

# 256
  • Мнения: X
......За третото раждане съм сигурна че и двамата ще сме там.
Аз пък си помислих, че ще ходиш да пиеш бира докато мъжа ти ражда и се поти Laughing Laughing Laughing, шегувам се, да не се засегнеш.
О,ако има начин не едно,а още поне пет ще родя/с биричка Grinning/...

# 257
  • Мнения: 1 409
Аз съм за,а и той има желание и си мисля,че няма да го лиша от това му право.
Не виждам нищо лошо в присъствието на бащата,а това,че след това щял да се отврати и да не иска да прави секс ми се струва супер тъпо.Не вярвам,че има мъже,които са толкова зле,Честно

# 258
  • Linz
  • Мнения: 11 619
... това,че след това щял да се отврати и да не иска да прави секс ми се струва супер тъпо.Не вярвам,че има мъже,които са толкова зле,Честно
Ами може и те да не вярват, че са толкова зле... това става подсъзнателно. И не става въпрос чак да не искат да правят секс, просто тази гледка се запечтва някъде дълбоко и изплува в определени моменти... Може би някои са "пердета", но такива като моя не са за родилната зала.

# 259
  • Мнения: 51
Аз съм ЗА!!!
Много исках да е с мен на раждането,но се оказа,че стува доста пари.Ако присъства си плащаш,след това си задължена на Vip стая и така става много.Както каза братовчетка ми:
Егати скъпото кино!!!!

# 260
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 521
Нашият тати присъства. Сам изяви желание и аз се зарадвах много, даже снимки правеше. По-спокойна се чувствах в негово присъствие, пък и друго е да имаш близък в такъв момент до себе си.

# 261
  • София
  • Мнения: 5 079
ПРОТИВ! Не съм привърженик на идеята да ме вижда в това състояние, предпочитам  да го видя след като всичко приключи и да му разказвам колко смела съм била (дори да не е било съвсем така...) Peace

# 262
  • Мнения: 7 418
Аз съм ЗА!!!
Много исках да е с мен на раждането,но се оказа,че стува доста пари.Ако присъства си плащаш,след това си задължена на Vip стая и така става много.Както каза братовчетка ми:
Егати скъпото кино!!!!

  Къде е това?
  В Тина Киркова никой не те задължава да си в ВИП стая след това!

# 263
  • Мнения: 2 242
Аз съм ЗА!!!
Много исках да е с мен на раждането,но се оказа,че стува доста пари.Ако присъства си плащаш,след това си задължена на Vip стая и така става много.Както каза братовчетка ми:
Егати скъпото кино!!!!
  Къде е това?
  В Тина Киркова никой не те задължава да си в ВИП стая след това!
задължават да си във ВИП зала (все пак таткото няма нужда да присъства и на останалите раждания  Mr. Green)
А от миналата година те задължават и да си избереш лекар - т.е. +500лв за Избор на лекар и + 100лв за присъствие + 100 за ВИП зала

# 264
  • Мнения: 7 418
Аз съм ЗА!!!
Много исках да е с мен на раждането,но се оказа,че стува доста пари.Ако присъства си плащаш,след това си задължена на Vip стая и така става много.Както каза братовчетка ми:
Егати скъпото кино!!!!
  Къде е това?
  В Тина Киркова никой не те задължава да си в ВИП стая след това!
задължават да си във ВИП зала (все пак таткото няма нужда да присъства и на останалите раждания  Mr. Green)
А от миналата година те задължават и да си избереш лекар - т.е. +500лв за Избор на лекар и + 100лв за присъствие + 100 за ВИП зала
    присъствието не беше ли 150 лв? newsm78
    останалото е вярно!
   

# 265
  • Мнения: 2 242
    присъствието не беше ли 150 лв? newsm78
    останалото е вярно!
до колкото знам винаги е било и гледам си остава 100лв http://www.1agb.com/qa.php

"Присъствие на мъжа по време на раждането 100 лв."

# 266
  • Мнения: 7 418
    присъствието не беше ли 150 лв? newsm78
    останалото е вярно!
до колкото знам винаги е било и гледам си остава 100лв http://www.1agb.com/qa.php

"Присъствие на мъжа по време на раждането 100 лв."
    thumbsup
    Уж скоро родих......,забравят се нещата.. smile3555,материалните,де!

# 267
# 268
  • Мнения: 1 409
А можете ли да ми кажете как стоят нещата в Шейново с присъствието на таткото.Какви са условията?

Общи условия

Активация на акаунт