Много боли, и с Вас ли е било така ?

  • 2 872
  • 26
  •   1
Отговори
Ще се радвам ако някои прочете и ми помогне със съвет , тъй като скоро и аз ще съм част от вас .   Накратко среща  в кръчма , аз бях със съученички, той с приятели . Луда любов , бебе , сватба и дотук всичко ок, да но не . Той беше зле финансово , баща ни купи жилище , роди се бебчо и проблемите започнаха. Имах здравословни проблеми след раждането и дълго време бях на легло . Свекървата нито веднъж не попита как се оправям с детето , само идваше и взимаше синчето си  събота и неделя да го води на село , за да не е сама .Между другото и за изписването на бебето таткото не можа да дойде , защото беше на село да черпи  и си дойде направо вкъщти .Тогава само родителите ми помагаха . Нищо - обичах го и мълчах. Пак родителското тяло ни направи заведение ,с което да си изкарваме хляба, защото съпруга ми не намираще за нужно да си потърси работа .  В заведението работеше с  друг персонал на смени , а аз вкъщти с детето .Добре , но когато пожелах и аз да работя в заведението през деня , докато детето е на градина , той каза , че не става , защото била гадна работа. В същото време периодично намирах различни SMS-и до знайни и незнайни девойки , по точно 4 пъти .Аз влюбената пак мълчах и прошавах след хилядите обещания , че ще е за последно . Докато днес сестра ми се прибра разплакана от заведението - той бил там мъртво пиян с курви на масата , разменяли  си телефони , лигавели се . Толкова пиян , че го прави пред сестра ми и й казва , че всичко  е на майтап .Сега разбирам и , че е имало постоянни коментари  и радостни възклицания относно женските дадености на някои клиентки . Е , аз влюбената чак сега разбрах защо не можело да работя там . Той съчетава работата с удоволствията , докато аз се скапвам да сготвя , чистя , пера ,гладя и т.н. Сега е 4 през нощта и багажа вече му е опакован в хола , беще много пиян , казах му , че се развеждаме и след малко той вече хъркаше , толкова се е трогнал. Cry  Надявам се и утре да см така категорична за развода, въпреки ,че,не знам дали не правя грешка като го гоня от вкъщти , но наистина се изморих да ме правят на маймуна , и вечно аз мъж  (отпушвам мивки , сменявам крушки и каквото друго се наложи ), аз жена вкъщти .В крайна сметка той се прибира само да се нахрани и наспи пред телевизора , на детето почти не обръща внимание , за разходки да не говорим , а пък да излезе с мен някъде направо изключено . Писна ми , на 26 г. съм и мисля , че ако остана с него само заради детето ще е голяма грешка  newsm78Моля Ви за съвет , наистина ми е много  трудно и не  знам вече има  ли смисъл да правя още компромиси или да започна макар и трудно нов живот . Предварително благодаря на всички , прочели написаното от мен   и  дали ми съвет !

# 1
  • Мнения: 1 559
Мисля че си взела правилното решение.По постинга ти си вадя заключението ,че той е с теб заради парите(жилище ,работа).Такива мъже са ми най смешни,не могат сами да се оправят ,и залягат на рамото на някоя жена....Дръж се,ако трябва направи една пробна раздяла,ама ми се струва,че той сега ще лази като червей(малко са момите,които предлагат това ,което ти му даваш)..
Толкова пиян , че го прави пред сестра ми и й казва , че всичко  е на майтап .Сега разбирам и , че е имало постоянни коментари  и радостни възклицания относно женските дадености на някои клиентки . Е , аз влюбената чак сега разбрах защо не можело да работя там . !

Да бе майтап,по скоро ,вече е толкова сигурен че ше му се размине,че си прави квото ще Crossing Arms

# 2
  • Мнения: 1 731
Мисля, че не искаш съвет от нас.
Тя картинката е ясна. Мъжът ти е прекалил съвсем. То бива наглост, ама неговото  на нищо не прилича. Не стига, че е некадърен да си гледа семейството, като разчита на твоите родители, ами пък и си позволява такива противни волности.
Но като се е стигнало дотук - събирай му багажа и да си ходи!  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Ако му дойде акъла, което не вярвам да стане, ще си проличи, повярвай ми!

Хм, ми то като гледам той не ти е никаква опора в живота. Напротив - ти го мъкнеш на гърба си!
Защо????

# 3
  • Мнения: 2 863
Взела си правилно решение,  не се разколебавай  сега на последната права.
Както разбирам имаш семейство, което със сигурност няма да те остави, ще ти помагат- те и досега са го правили.
Пращай го да си ходи. Точно, защото си  на 26  не бива да оставаш с него заради детето си- той и сега не му обръща внимание, ще срещнеш след време друг човек, дай си шанс да си  свободна и независима, другото само ще  се подреди. Успех!

# 4
Благодаря Ви , адски съм объркана . До сега говорихме , той плака с глас с обещанието да се промени , а аз съм мека Мария . Направо незнам какво да правя , дали пък и този път ако простя има шанс да се оправят нещата .

# 5
  • Мнения: 351
Здравей,
аз пък мисля, че щом е имало разговор и обещание - има и надежда за вас двамата!
Най-лесно е да кажеш "Край"!
От написаното от теб  не разбирам отколко време мислиш, че са тези "сценки"? Ако е нещо временно, вследствие на твоята влюбеност, няма срашно! може би щом е станало веднъж- отново ще се случи, но все пак трябва да не прибързваш. Със сигурност си наранена и объркана, но ако е толкова зависим от теб- то значи имаш правото ти да определяш правилата... Дай му малко време и си търси правата. Но е хубаво, че не си действала с гняв и обида!

# 6
  • София
  • Мнения: 4 493
За първи път ли ти се случва да вземеш решение за развод и да говори те затова?
За първи път ли ти се случва да те лъже?
За първи път ли ти се случва да ти обещава, че нещата ще се променят и това повече няма да се повтаря?
Ако всичко това е за първи път, то добре, прости му и опитай пак, но ако не е .......... newsm78 ...............
Поне гледай да си отвоюваш част от нещата които искаш - например да работиш и ти в заведението ви и т.н.
Покажи че си силна, покажи че си специална и не бива да се държи зле с теб.
УСПЕХ

# 7
  • Мнения: 5 299
Знам, че е много лесно отстрани да се дават съвети, но това което си написала е достатъчно. Мисля, че си взела правилно решение. Аз на твое място бих постъпила по същият начин, и колкото и да съм влюбена - нямаше дори да чакам толкова време.
Имала съм подобни връзки, и до сега колкото и шансове да съм давала - нещата се подобряват, но само временно. След време пак се започва със "старата песен, на нов глас"
 Ако единствената причина да останеш с него е детето - в никакъв случай не се замисляй повече. Трудно ще е да се пребориш с навика. Колкото и зле да се е отнасял с теб, ти се иска да му дадеш още един шанс. Обмисли добре нещата. За мен те са ясни. До сега не съм виждала някой да се промени ей така. Винаги съм била голяма оптимистка, и съм се надявала до последно, но понякога просто трябва да кажеш "край", и да започнаш на чисто. Имаш много време пред себе си - не се отчайвай!

Успех ти желая.  bouquet

# 8
Благодаря Ви , адски съм объркана . До сега говорихме , той плака с глас с обещанието да се промени , а аз съм мека Мария . Направо незнам какво да правя , дали пък и този път ако простя има шанс да се оправят нещата .

Мисля че имате шанс, но трябва да действате, а не само да си приказвате. Като начало можеш да се опиташ да напишеш няколко твои изисквания към него, какво те дразни, как би искала да се променят нещата. Опиши ги възможно най-ясно и точно, с конкретно посочени действия от твоя и негова страна - мъжете разбират само ясно поставени условия. Извинявай, но до момента вие не сте семейство, просто твоите родители са се сдобили с още две деца за гледане. От опит съм се убедила, че само когато хората започнат заедно да преодоляват трудностите едва тогава стават семейство. Това там "тате носи, мама меси" пък ние си играем на мъж и жена не води до нищо добро.
Започвай да действаш и успех.

# 9
  • Мнения: X
Имала съм подобни връзки, и до сега колкото и шансове да съм давала - нещата се подобряват, но само временно. След време пак се започва със "старата песен, на нов глас"
Това е и моето мнение.
Човекът не е перспективен, освен това и пие.... Много недостатъци стават. Но всеки си преценява. Аз не издържах къде къде по-малки.

# 10
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
виж ти не си готова да го изгониш
щом не си - не го прави
няма да утраеш и ще прецакаш и последния шатс да го уплашиш поне с временна раздяла
но това неговото е много гадно
на твое място бих преосмислила живота си - не си струва на 26г ПОДСИГУРЕНА! съсъ семейство което може и МАТЕРИАЛНО и ПСИХИЧЕСКИ да ти помогне да се унижаваш по тоя начин
но прави всичко своевременно - т.е. като си готова за промяната
а на този етап - щом не си го изгонила - остави го, но почни нещо - работа, учене... намери си нещо в живота...така ще си стъпиш на краката...
а от там на сетне нещата сами ще тръгнат - ако случайно той дсе промени - ще тръгнат в добра посока
ако не се промени - ще ски идеш когато си готова за това!
успех

# 11

kakvi sa tia idioti be - vun na tozi muhlio

# 12
  • Мнения: 1 771
Рядко изказвам крайно мнение, но на мен ако ми се случи това ще му покажа вратата и не знам да ли ще има нещо което да ме накара да се откажа от това си намерение.
Детето ще е стимул да направя това, защото ще е и за негово добро. Такъв баща не му е нужен.
НО преди да предприемеш драстични мерки "опечи" си нещата. Казваш имате бизнес и апартамент, но на чие име е. Започни прехвърляне веднага, ако е на ваше име, защото само остава и да делиш имот и бизнес с него.
Консултирай се с адвокат и направи необходимото, но с мъдрост!
Отсега помисли за всичко заради себе си и детето.
Съжалявам за това през което минаваш, но не те заслужава и сама се справяш чудесно.
Успех.   

# 13
  • София
  • Мнения: 6 477
Рядко изказвам крайно мнение, но на мен ако ми се случи това ще му покажа вратата и не знам да ли ще има нещо което да ме накара да се откажа от това си намерение.
Детето ще е стимул да направя това, защото ще е и за негово добро. Такъв баща не му е нужен.
НО преди да предприемеш драстични мерки "опечи" си нещата. Казваш имате бизнес и апартамент, но на чие име е. Започни прехвърляне веднага, ако е на ваше име, защото само остава и да делиш имот и бизнес с него.
Консултирай се с адвокат и направи необходимото, но с мъдрост!
Отсега помисли за всичко заради себе си и детето.

Съжалявам за това през което минаваш, но не те заслужава и сама се справяш чудесно.
Успех.   

Напълно подкрепям goldenova - по-добре не мога да го кажа! Не забравяй онази стара приказка - курвалъка е до време, но пиенето - до гроб! А при твоя мъж са се комбинирали и двете! Помисли и колко можеш още да търпиш и да прощаваш.
Успех и от мен!

# 14
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Аз мисля че взимаш правилното решение,но поне сега го е направил пред сестра ти а до някой ден ще започне да се крие от всички,защото знае че ще загуби теб и детето а ти си сигурната му.Ще започне да взима пари от заведението ви и да издържа някоя.........Аз имам за пример собственя ми баща но той е правил и  по лоши неща с майка ми и то пред моите очи и пред сестра ми.За сега детето ви е малко а като се започне със скандалите как мислиш ще се чувсва детето то неможе да каже кой обича повече майка си или баща си.За това може моето мнение да е много негативно но немисля че ще се промени,щом нее дошъл и на изписването ви от болницата значи толкова му е било радостно за вас.Аз ако съм подложена на такъв психически тормоз бих го напуснала.

Общи условия

Активация на акаунт