Отговори
# 30
  • Мнения: 7 914
Олелле, какви сте раднобудни! Hug

ivalex
,
 страхотна закуска...ама защо толкова рано си станала? Thinking и толкова малко си спинкала... а бебчо не се ли умаря от безсънието Hug Hug Hug

Giorgia

 и на теб лек ден  bouquet има ли днес задачки? Hug

# 31
  • Мнения: 1 049
Честит рожден ден на Габи, да е жива здрава и да радва мама и тати  bouquet  bouquet

ivalex, мерси за закуската   bouquet  bouquet
Kalida, как е Дана нищо не каза, болнили сте здрави или имате много сняг   bouquet  bouquet

Бурният секс е най-добрият подарък за Свети Валентин
Бурният и страстен секс се оказва най-добрият подарък за Св. Валентин, смятат читателите на Tialoto.bg.

Взривяващите ласки печелят одобрението на 32% от участвалите в анкетата за най-подходящия подарък за Празника на влюбените.
Коко Бенд, моя мъж би се съгласил с теб  Laughing Wink Embarassed,  жалко че тази година е на 600 км така , че ще празнуваме със зъкъснение  Peace  bouquet  bouquet плануваме саона и обяд на вън и вечеря за двама в събота преди са се върне зайчето ни  Praynig Peace  bouquet
лек ден   bouquet  bouquet

# 32
  • Мнения: 5 475
Звездичка,задачките не свършват  Rolling Eyes дори се увеличават лавинообразно,но съм доволна от това. Wink

  Зайче,как си оздравя ли? Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 1 049
  Зайче,как си оздравя ли? Heart Eyes
бивам не съм много добре Rolling Eyes ама не ми се седи у дома сама Crazy така че ходя на работа  Tiredа довечера съм на кино и вечеря навън с една приятелка Crazy луда работа мойта  Peace Peace

# 34
  • Мнения: 5 475
А така,човек винаги има нужда и от малко откъсване от ежедневните неща!  Wink
Какво ще гледате?

# 35
  • Мнения: 6 390
Здрасти банда
връщаме се от педката - с антибиотик, капки и мазилца   Crazy но положението не ми се вижда толкова страшно, колкото изглежда... по скоро че трета седмица кашля като магаре, изпи две шишета сироп и нищо, а хремата нещо се засили последните дни, и днес беше тежка нощ  Tired
А моля ви се зад ушите на Емето има едни... как да кажа ... аз си мислих, че мърсотия се събира   ooooh! и като се разкисне в банята - все търкам, чистя с памуче и олио - че то се втърдява и се залепва зад ухото - нещо като много кир ми изглеждаше - и това е направо от рождение, нон стоп, но никога не бях казвала на педката, защото си мислех че е чистотен проблем  Embarassed пък тя днес какво гледа, къде гледа, и вика - я, Емката има ....някакъв си вид себореен дерматит, и аз  Shocked и тя ми показва зад ушите, аз й обясних   Blush и тя каза че няма проблем, ще напише някакво мазило да й приготвят, има и такива люспи по темето - като на бебетата - и то било дерматит, даде ми някаква мостра шампоанче, че да видя по аптеките ако ми хареса, защото трудно щели да паднат - вече има дълга коса  ooooh!
та такааа

Звезде
е как какво... бих избрала 4+3+2=на Бурен и Страстен Кекс  Mr. Green

Ванче
страхотна закуска  Party

Румииии
Честит рожден ден на Габи!!!
Да ви е жива и здрава, и много да ви радва!!!

 nbirthday  ura nbirthday  ura nbirthday  ura nbirthday  ura nbirthday  ura nbirthday  ura

# 36
  • Мнения: 2 195
честит  рожден  ден на Габи!Да расте жива и здрава за радост на мама и тати!

Звезди , да ти е живо и здраво майчето!   bouquet

Коко бенд , да ти се оправя принцесата  Hug А тия люспи и Станислав ги има по главата отгоре  Rolling Eyes

 Защо плачат жените? Малко момче
попитало майка си, ,,Защо плачеш?" ,,
Защото съм жена?", отговорила му тя ,,Не
разбирам", казал той. Неговата майка
само го прегърнала и казала ,, И никога
няма да разбереш"

По-късно малкото момче попитало баща
си, ,, Защо мама сякаш плаче без
причина?" ,,Всички жени плачат без
причина", само това могъл да каже баща
му.

Малкото момче пораснало и станало мъж,
но все още се чудел защо плачат жените.

Най-накрая попитал Господ:,,Господи,
защо жените плачат толкова лесно?

Господ отговорил: ,, Когато създавах
жената, тя трябваше да е специална.

Направих раменете й достатъчно силни
да поемат тежестта на целия свят, и
въпреки това достатъчно нежни за да
даряват удобство. Дадох й вътрешна
сила да издържи раждането на дете и
отхвърлянето, което много пъти идва от
децата й.

Дадох й твърдост, която й позволява да
продължава напред, когато другите се
отказват и да се грижи за семейството
си .

Дадох й сила да помогне на мъжа си да
преодолее грешките си и я създадох от
неговото ребро за да защити сърцето му.


Дадох й мъдрост за да знае, че добрият
съпруг никога не би наранил жена си, но
понякога изпитва нейната сила и
нейното решение да бъде до него
непоколебимо.

И накрая, дадох й сълза, под която да се
приюти. Това е нейно уникално право, за
да го използва, когато има нужда. ,,
Виждаш ли, сине.", казал Господ,
,,красотата на жената не е в дрехите,
които носи, фигурата, която има или в
начина, по който си сресва косата.

Красотата на жената трябва да бъде в
нейните очи, защото това е пътят към
сърцето й - мястото, където любовта
обитава."

# 37
  • Мнения: 952
Честит първи рожден ден Габи!

Пожелания за прекрасно детство, много усмивки и големи подаръци!
А на мама Rumyana  да се радва на малката принцеса и повече спокойствие на работа.

Звезди, да е жива и здрава майчето ти. Скоро да бъде щастлива и усмихната баба. Един нежен букет за нея


ivalex  - благодаря да кафенцето и закуската. Желая ти все така да ти спори в шева. На мен ли така ми се струва, но много бързо се справяш. Благородно ти завиждам за този талант.

surfline - това писание дето го показа и мен просълзи. Аз го четох на работа и се чудих как бързичко да скрия бликналите сълзи. Много ми хареса. Благодаря, че го сподели.
Май добре сте се подготвили за празника - суши ресторанта звучи добре и дано наистина принцесата ви е здравичка, и да ви слушка подобаващо.

Зайченце, да ти минава бързо, че е много неприятно болничка да си на работа. А и плана за празнуването на празника да се осъществи и да си изкарате страхотно.

Коко Бенд  - ама страхотен тон за песен даваш, допада ми.
Обаче много неприятно, че Емката е болничка. Бързо да се оправя и да минават и хремата, и кашлицата.

mimkata - бе ми интересно да прочета стиха, който си написала.

Тази седмица темичката ни май е много вдъхновяваща, изпълнена с любов и много поводи за празнуване.

# 38
  • Някъде под слънцето
  • Мнения: 360
Хей, хей, хей, мили мами, привет  Hug  bouquet
Аз съм вашта леля и както винаги се включвам малко късно.... Blush Embarassed
Ама бързам за да кажа и аз мноооого успешна седмичка за всички, слънчева, усмихната и влюбена да бъде   bouquet  bouquet Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Two Hearts newsm76
Честит рожден ден на малката Габи (макар и със закъснение) newsm59 nbirthday newsm59  bigdance2  ura от една далечна леля Hug А на мама Румяна само радост да носи малката сладуранка Hug Peace  bouquet
Честито и за рождения ден на майчето на Звезди  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Благодаря на Сърфчето за прекрасната история.... и мен ме разплака.  Sob..и веднага се замислям за мойте мама и баба, които безкрайно мнооого обичам.... Rolling Eyes
Хора....тва дето ви казах да стискате палци стана....
Не искам още много да се хваля...ама от понеделник ша почвам нова работа...и още не мог ад а повярвам... Crazy Flutter Party Peace
Айде...много целуффки и до след малко Hug Hug Peace  bouquet

# 39
  • Мнения: 3 388
Честита годинка на Габи! Да расте здрава, щастлива и обичана!   bouquet



Звезди, добре е тумбата, растеее ли растеее. Даже онзи ден за пръв път я снимахме - доста голяма ми се струва  Crazy Само Беб да е добре, мама ще се справи  Crazy

# 40
  • Мнения: 1 909
Здравейте, момичета!

Най-напред честито на мама Румяна и малката Габи!   balloon balloon balloon  party041


При мен имаше разни тъжни събития, но сега няма да ви разправям, да не нарушавам веселия тон на седмичката.

Съвсем по диагонал четох тези дни, та правилно ли съм разбрала, че Звезди чака момченце? А за Сонита мисля, че ще е момиченце

Я вижте какво написа моя младеж в писмо до баба си и дядо си


Последна редакция: вт, 13 фев 2007, 17:51 от chumbi

# 41
  • Мнения: 7 914
chumbi
 Hug Hug Hug Hug
 съжелявм да чуя за тъжните неща... Hug Hug Hug

АхЪм момченце еееееееее Party

Колко сладко писъмце Hug Hug Hug
 Миналата седмица май те споменах, че ми липсват твоите задачки закачки Hug Hug Hug

sonita

 така трябва да е... с корема напред Hug ама щом сега мислиш че е голям след някой и друг месец няма да ти се вярва, че може и такъв корем да имаш Joy

Zai4enze жалко, че няма да сте заедно на утрешния дне, но пък скоро ще си имате вечер сами, което си е  страхотно, нали?Party

Коко Бенд

 страхотно сте го запланували любовния ден Heart Eyes
 иииии жалко за Емка-Бадемка, ама нали бързо се лекува? Thinking

mimkata
 Hug Hug Hug Hug

Ralfieta

мерси за прекрасния букет за мама  bouquet

Dessinka

честита ти нова работа... ти в последно време нова коса, нова работа... май нещата и към ново гадже вървят а? Crazy




# 42
  • Мнения: 7 914
Мамо Б
 къде си? Hug Hug Hug

# 43
  • Мнения: 3 388

sonita

 така трябва да е... с корема напред Hug ама щом сега мислиш че е голям след някой и друг месец няма да ти се вярва, че може и такъв корем да имаш Joy

Някакси е трудно  да повярваш, че е твой  Mr. Green  Ти как си, Звезди? Ще боядисвате чета, в какъв цвят за малкия юнак?  Hug

# 44
  • Мнения: 7 914
sonita
 ами ние решихме за сега негова собствена стая да не превим...като решим да го отделяме тогава... и ще си освежим нашата спалня в неговата чест...ама докато се стигне до боядисването.... колко работа има още не е истина ooooh! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт