Какво да подарявам

  • 522
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 920
На малки деца.
Дайте идеи.

Говоря за малки подаръци без повод. Вчера изпаднах в такава ситуациа и първата ми мисъл беше шоколад. Но после се сетих, че не е много удачно. На банан, портокал няма да се зарадва.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 324
Книжки.

# 2
  • Мнения: 2 700
Първо зависи колко малки са децата и второ дали са собствени или чужди.
Ако става въпрос за храни, аз лично купувам ядки или сушени плодове. Може шоколадово яйце (там шоколадът е малко, а децата се радват на играчката).
Ако става въпрос за бръмбъзъци, дъщеря ми няма нищо против евтини боклуци стил магазин за 1 лев (химикалки, игри, ластичета), купени по нейн избор.

# 3
  • Мнения: 2 891
Обичам да подарявам такива подаръци. Обикновено са според интересите на детето, но книжка и пъзел най-често.

# 4
  • София
  • Мнения: 7 242
Аз подарявам на моята фибички, ластици, списания, гумички, химикалки, фулмастри, моливи, портмоненца, чорапки, цветя, лепенки /стикери/, малки плюшени играчки, чашка с картинки, аудио касетка с приказки...

# 5
  • Мнения: 2 818
Аз купувам много фибички, ластичета, шноли (че и без това ги губи много)... лепенки, моливи, боички, чаши.... книжки за Франклин....

# 6
  • Мнения: 920
Всъщност за чужди деца става дума. Като отивам на гости. Не им знам предпочитанията.
Но идеите ви са чудесни.
Благодаря.

# 7
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Обичам да подарявам такива подаръци. Обикновено са според интересите на детето, но книжка и пъзел най-често.
Peace

# 8
  • Мнения: 1 014
Ако е за момченце-метална количка, камионче, за момиченце-кукличка, може и книжка, балони + шоколадово яйце с изненада.

# 9
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ластици, шнолички, пръстени, коли, книжки за оцветяване, цветни моливи, флумастри, пастели, красиви картички. Моите се радват на балони от големите, рисуваните. Или  пъзели и мозайки. Но на деца под 3,5-4г са неподходящи

Общи условия

Активация на акаунт