Дами-този форум НЕ Е за дискусии!!!

  • 982
  • 4
  •   1
Отговори
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
За да ви спестя ЛС от джедаите и модераторите, ви предупреждавам, че получих ЛС, в което изрично се подчерта, че този форум е само за въпроси от нас към д-р Слънчева и не е за дискусии!
Това, че докторката не е отговорила, не е повод да отговаряте вие, нищо че може да дадете полезно мнение- за това е Здравният подфорум.
Така че не задръствайте темите, просто ги дублирайте в Здравния- там ще получите отговор веднага!
Цитат
Този подфорум НЕ е дискусионен и няма да дублира добре познатите подфоруми Майки (бъдещи и настоящи), Здравословни проблеми или друг тематичен подфорум, а е своеобразен онлайн кабинет на д-р Слънчева.
Приема се, че зададените тук въпроси са отправени единствено към д-р Слънчева.

Всеки, който желае да се допита до останалите потребители по даден проблем и/или да дискутира дадена тема е свободен да го направи в някой от останалите тематични подфоруми дори и въпросът му да дублира този тук.


Тъй като не обичам да премълчавам мнението си ще кажа, че инициативата е много добра, но не е за един човек- очевидно докторката не смогва на стотиците ни запитвания- лично аз без да знам правилата, отговорих на 4 постинга отпреди един- два дни, останали без отговор и мисля, че не е лошо да се привлкат и други съмишленици на идеята!

# 1
  • Мнения: 1 448
Мои мнения пък биха изтривани и вече и да мога да помогна си мълча  Crossing Arms

# 2
  • София
  • Мнения: 4 146
По-добре не се обиждайте. Колкото и да съм чела, ако даден човек очаква отговор от лекар, е по-добре (а и по-сигурно) да го получи от него. Дори и да трябва да изчака няколко дена.
Все пак става въпрос за здравето на деца.

# 3
  • Мнения: 1 216
Големи проблеми се завихриха!
Чак човек да спре да си купува Нивеа Бейби!
Реклама ли е това или антиреклама, се питам аз!

# 4
  • Мнения: 6 320
Да, този форум НЕ е дискусионен - пише го и в правилата на подфорума, а и няколко пъти публикувах напомнящи теми за това и ДА - коментарите и дискусиите ще се премахват.

Всеки е свободен да избира къде да пише и кой да попита.

Ако някой зададе въпроса си тук, то това означава, че въпросът е зададен на д-р Слънчева.
Както пише и в правилата (които много рядко някой чете), всеки потребител е свободен да дублира въпроса си тук и в мамешкия или в здравния форум.


Дискусия относно този подфорум - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=164801.0

Последна редакция: вт, 13 фев 2007, 03:24 от Mamma

Общи условия

Активация на акаунт