Изпиш-ете страха

  • 4 141
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 533
Пресен сън от тази нощ.
Сънувам, че с групата ми по английски си седим в един окоп и една от тях ни черпи с антибиотик на билкова основа. Дъвчем си ние антибиотика и си гледаме небето и виждаме един самолет с теглич и ремарке отзад се подрусва, взе да се клати и падна до нас. Пътниците си излязоха най-спокойно и се настаниха до нас в окопа.

Какви са тия глупости, не мога да проумея. Даже не знам на коя страница в съновника да търся тълкуване - на окоп, на самолет или на антибиотик. newsm78

# 46
  • Мнения: 3 569

... Даже не знам на коя страница в съновника да търся тълкуване - на окоп, на самолет или на антибиотик. newsm78

Ще ме убиеш  Joy

# 47
  • Мнения: 1 533

... Даже не знам на коя страница в съновника да търся тълкуване - на окоп, на самолет или на антибиотик. newsm78

Ще ме убиеш  Joy

Да не би да смяташ, че трябва да търся и на "теглич+ремарке"?  newsm78

# 48
  • Мнения: 5 577
Абе аз ли не съм в час - три пъти гледам темата, чета я, но не виждам къде е писала Калин@, изтрито ли е?

Не това за АБ, а това, което е предизвикало това:

калин@-много гаден сън,напомни ми за един истински случай:майка убила детето си,като го сложила във фурната...

 newsm78

# 49
  • Мнения: 9 900
Пресен сън от тази нощ.
Сънувам, че с групата ми по английски си седим в един окоп и една от тях ни черпи с антибиотик на билкова основа. Дъвчем си ние антибиотика и си гледаме небето и виждаме един самолет с теглич и ремарке отзад се подрусва, взе да се клати и падна до нас. Пътниците си излязоха най-спокойно и се настаниха до нас в окопа.

Какви са тия глупости, не мога да проумея. Даже не знам на коя страница в съновника да търся тълкуване - на окоп, на самолет или на антибиотик. newsm78
я на щурвал потърси  Mr. Green за мен твоят сън е ясен.

# 50
  • Мнения: 1 533
 Laughing Щурвал, не се бях сетила, просто този път не аз приземявах самолета Grinning

# 51
  • Мнения: 1 629
Калин@, твоето си е лингвинстичен кошмар, класически.
Моите са мащабни и зрелищни, говоря за изригване на Стара планина, от всичките и върхове, за торнадо, по-скоро пет-шест, едновременно опустошаващи Варна. Наводнения, цунамита, земетресения, Второто пришествие...апокалипсис, ей такива ми ти работи.

# 52
  • Мнения: 4 585
Laughing Щурвал, не се бях сетила, просто този път не аз приземявах самолета Grinning
  Не направо на щурвал, вие пък, от вратата на спалнята - и за щурвала. Потърси на пилот, с униформа.

# 53
  • Мнения: 1 533

Моите са мащабни и зрелищни, говоря за изригване на Стара планина, от всичките и върхове, за торнадо, по-скоро пет-шест, едновременно опустошаващи Варна. Наводнения, цунамита, земетресения, Второто пришествие...апокалипсис, ей такива ми ти работи.

Нека предположа, гледала си наскоро сериала Surface и си се разтревожила че няма да има втори сезон, все пак героите си останаха на една камбанария, а около тях - цял град наводнен от цунами, стоят там вече цяла година.

# 54
  • Мнения: 3 569
Най-гадният ми кошмар е, че бягам, но не достатъчно бързо. Винаги ме хващат ... Ужасно се чувствам всеки път.

# 55
  • София
  • Мнения: 310
Сънищата на Калин@ направо ме убиха  Joy
И аз от време на време си сънувам "интересни"кошмари.
Като дете имах един редовен кошмар - Вълкът от Ну Погоди ме гони да ме изяде аз бягам, бягам и накрая падам в една малка река (по скоро вада), задушавам се от водата и се събуждам. Беше доста гадничко  Confused

Най-редовният кошмар е да ме гони някой и аз да бягам така, все едно краката са ми в циментови блокчета. Чувството на безпомощност е отвратително....

П.П. А летите ли на сън? Много е гот да се рееш из небето  Mr. Green

# 56
  • Мнения: 2 759
             Летим, ми  Mr. Green. Много ясно  Mr. Green.

# 57
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Онзи ден сънувах най-големия си кошмар, беше 13 при това, цял ден се страхувах.Сънув, че водя детето на детска градина, обаче незнайно защо не минаваме през входа, а се мъча да го прехвърля през ограда, по-висока от мен. Той държи бисквита и аз му се карам- остави бисквитата и се хвани за парапета. А то горкото ми казва, че не може. Тогава аз му казвам- "Слизай" и го свалям надолу. И в момента, в който го свалям, най-внезапно то натежава страшно много и аз го изтървам с главата на долу. Чух много силен звук- главата му се удари в тротоара, потече кръв и той не мърдаше. В този момент се стреснах и исках  като че ли да превъртя лентата назад и да променя нещата. Сънувах най- ужасното нещо- че детето ми е останало на място. Все още се страхувам, затова моля, който разбира от сънища- какво означава съня ми ?

# 58
  • Мнения: 3 050
Онзи ден сънувах най-големия си кошмар, беше 13 при това, цял ден се страхувах.Сънув, че водя детето на детска градина, обаче незнайно защо не минаваме през входа, а се мъча да го прехвърля през ограда, по-висока от мен. Той държи бисквита и аз му се карам- остави бисквитата и се хвани за парапета. А то горкото ми казва, че не може. Тогава аз му казвам- "Слизай" и го свалям надолу. И в момента, в който го свалям, най-внезапно то натежава страшно много и аз го изтървам с главата на долу. Чух много силен звук- главата му се удари в тротоара, потече кръв и той не мърдаше. В този момент се стреснах и исках  като че ли да превъртя лентата назад и да променя нещата. Сънувах най- ужасното нещо- че детето ми е останало на място. Все още се страхувам, затова моля, който разбира от сънища- какво означава съня ми ?
до колкото знам смърт на близък човек се тълкува като нещо щастливо-т.е на обратно се тълкува и не е за лошо... newsm78

# 59
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
И колежките така ме успокоиха, че цял ден не бях на себе си. Дано да е хубаво.

Общи условия

Активация на акаунт