Изпиш-ете страха

  • 4 133
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 664
 Нали казват, че за страховете трябвало да се говори, олеквало му уж на човек Thinking
Плюйте три пъти в пазвата и изпишете най-ужасния си кошмар ( сънуван естествено ) за да го засмучи форумската информационна фуния  Laughing
 
 Усмихната седмица на всички
 ... и на "киселите" също Grinning

Последна редакция: пн, 12 фев 2007, 12:44 от Kasidy

# 1
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
че умират мои близки сънувам често, много е гадно Sad

# 2
  • Мнения: 27 524
Фунията Касиди по-точно казано  Wink

# 3
  • Мнения: 4 664
Тц, не е вярно. Аз вече съм фунийка Simple Smile Имам си достойна последователка.

# 4
  • Мнения: 4 451
Най-големите ми страхове винаги са били свързани с децата - да не им се случи нещо и т.н. Слава Богу, кошмари на тази тема не съм сънувала и дано не ми се случи. Хайде, сега фунията да смуче hahaha

# 5
  • Мнения: 805
Сънувам ли, задължително ще е кошмар. Най-присъстващият елемент обаче е ей този отврат Sick Моята няма парапети, тъмна е и, колкото вървя нагоре, тя се стеснява. Тънък сноп светлина пронизва тъмнината, ама реша ли да погледна нагоре да видя откъде идва и рискувам да падна. Кошмар. За жалост това е най-цикличният ми сън. Казваха ми, че да се изкачваш по стълба е добра поличба, ама не, мерси.

# 6
  • 1st floor
  • Мнения: 9 075
че аз или някой друг пада от високо - много често съм го сънувала и винаги , когато се събудя се чувствам адски зле...

# 7
  • Мнения: 52
Най-голямия ми кошмар е да сънувам духове.Ужасно е.Събуждам се от страх Cry
Много време сънувах починалата ми баба.Винаги искаше да й дам храна.Може да е странно,но я помолих повече да не идва в съня ми.Незнам как и защо,но повече не ми е се е случвало.

# 8
  • Мнения: 4 664
Най-редовно скачам от терасата и се приземявам съвсем плавно на земята...Много е гадно.

# 9
  • Мнения: 3 423
Подписах договор за работа в пуф.
После се оказа, че не искам да работя.
Това беше последният ми гаден сън.

# 10
  • Мнения: 3 091
Много лошо, не мога да се намеся по темата.. Не сънувам - още повече не сънувам кошмари...
Дебил съм сигур, нъл тъй? newsm78

# 11
  • Мнения: 4 664
Късметлийка пожалена от Морфей бих казала Simple Smile

# 12
  • Мнения: 899
Най-често сънувам, че падам по стълби. Отвратително. Вити, прави, три стъпълца може да са - аз се подхлъзвам/спъвам и залитам напред. Съответно преритвам насън...

Денем изпитвам ужас, когато слизам по каквито и да било стълбища, задължително се хващам за парапета и си зяпам в краката...

# 13
  • Мнения: 239
Най-често сънувам, че ме полазва новата Мис България и не ми достигат 3 лева да я взема. Много е тъпо, винаги съм потен когато се будя.

# 14
  • Мнения: 495
Най-често сънувам, че ме полазва новата Мис България и не ми достигат 3 лева да я взема. Много е тъпо, винаги съм потен когато се будя.
и сигурно не ти достигат, защото имаш само по стотачки, нали  Grinning
пък тя няма да ти върне  Wink
по темата - и аз съм от пожалените от Морфей  Grinning
или ако сънувам, после нищо не помня

Общи условия

Активация на акаунт