шампоан за мазна коса

  • 12 042
  • 63
  •   1
Отговори
  • 1st floor
  • Мнения: 9 064
Ужас!Косата ми става мазна на втория ден след измиването!Мия я през ден и имам чувстото че става все по-зле. Вече не знам какво да я правя. Преди я миех на четири дена веднъж/ и си мислех че е зле/, а сега е направо.... Sick нямам думи. Няма ли някакъв медицински шампоан, от който мамите с бързо омазняваща се коса да са наистина доволни! Вчера си купих Натур Витал за мазна коса - ако някой го е ползвал , нека да сподели... Praynig Чудя се и кога да чакам ефект - дали веднага , или трябва да го ползвам продължително време , преди да се откажа/ ако не действа/ и да търся друг вариант.
Краищата на косата пък са сухи и им трябва балсам или маска - проблема с омазняването обаче се влошава/ въпреки че не ги слагам в корените/.
Исках да попитам, и дали сешоара има някакво влияние?
Хайде помагайте! Praynig

# 1
# 2
# 3
  • 1st floor
  • Мнения: 9 064
благодаря за линковете Hug
все пак някой да е ползвал Натур Витал? newsm78

# 4
Аз имам същия проблем. Ползвам шампоан на Ейвън - за тънка, изтощена и мазна коса (бяла опаковка с лилава капачка). Резултат имах още след второто измиване. Сега поне не я мия всеки ден, а през ден, което за мен е рекорд, з-то преди  - всеки ден под душа ooooh!. Имат и един серум за сухи краища (моите са такива), от който също съм доволна. И двата продукта са икономични и на прилични цени.
Дано ти помогнат, ако решиш да ги опиташ!

# 5
  • Мнения: 3 453
Аз имам същия проблем. Ползвам шампоан на Ейвън - за тънка, изтощена и мазна коса (бяла опаковка с лилава капачка). Резултат имах още след второто измиване. Сега поне не я мия всеки ден, а през ден, което за мен е рекорд, з-то преди  - всеки ден под душа ooooh!. Имат и един серум за сухи краища (моите са такива), от който също съм доволна. И двата продукта са икономични и на прилични цени.
Дано ти помогнат, ако решиш да ги опиташ!

Много са добри,особенно серумът. Peace

# 6
  • Мнения: 4 770
Ревлон флекс за мазна коса 5-6лв Държи 1 седмица
Прегаин гел шампоан 7лв 3-4 дни
Билка за мазна коса 2.50лв 3 дни
Шаума 7 билки 2.70лв 2-3 дни
Тези са изпитани!

# 7
  • Universe
  • Мнения: 1 556
НИКАКЪВ ШАМПОАН НЕ МИ Е ПОМОГНАЛ!!!
ЕДНА ФОРУМКА МИ ИЗПРАТИ СЛЕДНАТА "РЕЦЕПТА" И СИ РАЗРЕШИХ ПРОБЛЕМА!!! БЛАГОДАРЯ ТИ, ИДДА!!!

1 суп.лъж. шампоан+1 суп. лъж. мед+1 суп.лъж. ракия- объркваш, намазваш върху влажна коса, стоиш 10-15 мин /без да се завиваш с кърпи и шапки/, изплакваш. Повторно миене с шампоан не се налага.
Аз се намазвам, влизайки в банята и дакато правя другите процедури, минутките минават.

ПРОБВАЙ РЕЦЕПТАТА МИ, ПРЕДИ ДА СЕ ХВЪРЛИШ ВА СКЪПИ ШАМПОАНИ!!! АКО И ПРИ ТЕБ ИМА ЕФЕКТ, ПИШИ МИ!!!
УСПЕХ!

# 8
  • Мнения: 1 282
lenny_pld аз ще пробвам рецептата ти. Ако има ефект и аз ще ти пиша.

# 9
  • Мнения: 437
ей, много сложни рецепти, пък шампоани, пък козметики....
Най-силно измиващото и поддържащото средство против омазняване на косата е много простичко.. и изпитано, повярвай ми Simple Smile
Просто един жълтък на яйце, разбит с малко водичка... втриваш като шампоан на няколко пъти.. може и да поседиш 3-4 минути... измива чудесно, косата е жива и хубава.. и не се омазнява бързо след това...

# 10
# 11
# 12
  • Мнения: 4 770
НИКАКЪВ ШАМПОАН НЕ МИ Е ПОМОГНАЛ!!!
ЕДНА ФОРУМКА МИ ИЗПРАТИ СЛЕДНАТА "РЕЦЕПТА" И СИ РАЗРЕШИХ ПРОБЛЕМА!!! БЛАГОДАРЯ ТИ, ИДДА!!!

1 суп.лъж. шампоан+1 суп. лъж. мед+1 суп.лъж. ракия- объркваш, намазваш върху влажна коса, стоиш 10-15 мин /без да се завиваш с кърпи и шапки/, изплакваш. Повторно миене с шампоан не се налага.
Аз се намазвам, влизайки в банята и дакато правя другите процедури, минутките минават.

ПРОБВАЙ РЕЦЕПТАТА МИ, ПРЕДИ ДА СЕ ХВЪРЛИШ ВА СКЪПИ ШАМПОАНИ!!! АКО И ПРИ ТЕБ ИМА ЕФЕКТ, ПИШИ МИ!!!
УСПЕХ!
Ще пробвам и аз! Но един път  достатъчно ли е да се измие косата до блясък или да повтарям?

# 13
  • Мнения: 208
ей, много сложни рецепти, пък шампоани, пък козметики....
Най-силно измиващото и поддържащото средство против омазняване на косата е много простичко.. и изпитано, повярвай ми Simple Smile
Просто един жълтък на яйце, разбит с малко водичка... втриваш като шампоан на няколко пъти.. може и да поседиш 3-4 минути... измива чудесно, косата е жива и хубава.. и не се омазнява бързо след това...
Не съм съгласна с това,че не се омазнява бързо с жълтък. Ти имаш ли проблем с бързото омазняване, защото аз да и не съм доволна от миенето с яйце? Според мен е удачно за по-сухи коси. По темата - не  съм открила шампоан, който да помогне за този проблем Често си мия косата с хума - става много хубава след това и не се налага да ползвам балсами - разресва се перфектно.

# 14
  • Мнения: 437
амиии... години наред косата ми беше по-скоро мазна... може би от раждането насам е малко по-нормална...
и наистина от миенето с яйце се чувста прекрасно.. обемна и лъскава.. и чувствително по-бавно се омазнява... рекорда ми, без да се чувствам и изглеждам зле е 5 дена! За вас не знам. но за мен това е дяволски дълго време Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт