Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

При гларусите

Получих подарък преса за коса че ви моля да споделите какви продукти ползвате при изправяне и от кои сте доволни.   bouquet newsm51 newsm51
Цитирай

Пловдив

В опътването на моята преса пише, че не трябва да се използват никакви стилизиращи продукти. Така ли иначе, много съм доволна от ефекта (пресата е керамична и с пара), и на края само пръскам малко с лак. По принцип, пресата уврежда косата също като и съшоара, затова ползвам различни маски за коса.
Цитирай

Задължително е да ползваш продукти, които защитават косъма от високака температура. Най-добре купи от фризьорски салон, професионални. Ако ли не, попитай в магазините за козметика за спрей или гел за керамична преса. Добре е да ползваш и кристали. Има и специални стилизиращи продукти също с протективно действие. Peace
Аз ползвам професионални, американски - CHI -44 IRON GUARD \спрей с коприна и урея\, кристали на същата фирма , също с коприна. Пресата и лака са също CHI
http://www.amazon.com/CHI-Farouk-Hydration-Interlink-Polishing/dp/B000BSFCDG
« Последна редакция: пн, 12 фев 2007, 12:31 от karil »
Цитирай

Аз отскоро ползвам на Лореал, специално за преса. Доволна съм, много лесно се изправя.. излиза пара там, където съм намазала, но няма страшно  Peace
продава се само във фризьорски салони.
Цитирай

UK

Аз ползвам сериум-мляко на LOREAL,препоръчаха ми го от салона в който ходя!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.