Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Варна

Ами това ми е въпроса.
Вече повече от година не е влизала във форума и се чудех къде се изгуби  newsm78
Рецептите й бяха страхотни  Hug
Цитирай

Варна

Ъм, ще се осмеля да споделя, че уважаемата мадама е добре. Гледа си семейството, пътешествува и е в добро здраве.
 Blush
Цитирай

Ъм, ще се осмеля да споделя, че уважаемата мадама е добре. Гледа си семейството, пътешествува и е в добро здраве.
 Blush

Да, точно така е. Всичко е наред при нея, но просто вече не влиза във форумите.
Цитирай

Варна

Благодаря ви за отговорите  Hug Радвам се, че е добре  Very Happy

Мислех, че може би се е случило нещо  Embarassed
Цитирай

Вече повече от година не е влизала във форума и се чудех къде се изгуби  newsm78
Рецептите й бяха страхотни  Hug

Къде ли не я издирвах за рецептата на един "орехов сладкиш", който така изглежда, че ми идвааа ................... Love Че и на ЛС я тормозих, дано се появи, пък макар и разгневена, но не би.........А то, какво било. Ще се надявам да и домъчнее за форума, пък дано влезе по някое време. Embarassed
Цитирай

Пловдив

Blush

Много и сърдечни поздрави!
Цитирай

Sverige

Дам, Хонда, мен ми е интересно колко ли са и пораснали двете принцеси  Love
А освен нея, колко други хора липсват на хоризонта...ех... но за сметка на това от близо година в полезрението си имам много нови любимки и любимци, предимно списващи сред бабейросите (или както там се наричате  LaughingHug

Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.