Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 12 фев. 2007, 17:30 ч.

Какъв молив за очи?

• 778
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
Момичета,кажете хубав молив за очи.Наситен,плътен цвят,лесен за нанасяне,издръжлив./черен/
По възможност да е с гумичка накрая,за омекотяване на линията.

Мерси

# 1
  • София
Аз съм доволна от X-ACT EYELINER WATERPROOF на Манхатън.

Това че е водоустойчив го прави изключително траен. Както го нанеса сутринта, така остава до вечерта. Иначе си го почиствам съвсем лесно, мия си лицето включително и очите със зелената пяна на Ейвън.
Аз ползвам кафяв. Сигурна съм, че и черния е добър.

Няма гумичка обаче! Иначе е към 6-7 лв някъде.
Вече съм на втори и не мисля да го сменям.

# 2
Perfect Shade Liner на Isadora. Много е добър. Струва 17 лв.
http://www.isadora.com/default.asp?groupid=200382515528439

# 3
  • BG
На Manhattan (има и с гумичка) или на Lumene. И двата са много хубави. Ако пък се откажеш от гумичката, пробвай този на Radiant-невероятен е.
-manhattan
- lumene

# 4
На Манхатън мисля, че имаше с гумичка, иначе моят е на Буржоа и ми харесва.

# 5
  • Русе
С риск да прозвуча смешно и глупаво.......за какво се използва тази гумичка? Аз имам на Seventeen  и съм по-доволна от него, от колкото от Maybaline ili Manhatan. Поне на мен не ми се струват трайни!

# 6
Ами с гумичката се разнася молива,да не стои като черта а по-като сенки...Нали момичета ? Поне аз така правя.Иначе ползвам черен молив на Импала,много са готини и издръжливи (ама нямат гумичка де)

# 7
  • Русе
Аха, вие говорите за отгоре....аз си слагам само на долния клепач отвътре! Сега разбирам защо не съм чувала за гумички  Blush

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт