Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора

София

Здравейте мами, ползвате ли бързо нагряващите кани за преваряване на вода. Досега преварявах на котлона, но ми се струва безмислено да чакам 5 минути, може ли да използвам тази кана, която при кипване на водата изключва?
Цитирай

Варна/София

Аз съм ползвала. Няма проблем ,важното е водата да кипне а дали за 5 или за 15мин. няма разлика Peace
Цитирай

Враца-София-Перник

Само в кана преварявам от самото начало .
Цитирай

София

Няма проблем ,важното е водата да кипне а дали за 5 или за 15мин. няма разлика Peace

педиатрите твърдят, че имало разлика.

Цитирай

Белгия/София

Аз изобщо не виждам смисъл от преваряване, а 6 месеца е оптимален срок, може да престанеш. Иначе ако държиш ,каната върши работа, да.
Цитирай

София

За да е "преварена", водата трябва да е вряла поне 10 минути-така ме учиха навремето в училището за родители и така правех.
Лошото на бързонагряващата кана е, че когато водата заври-изключва. Затова не става за преваряване. Някой беше писал навремето, че ако капакът на каната се вдигне, тогава не изключва. Но не съм пробвала дали наистина става така.
Цитирай

София

Някой беше писал навремето, че ако капакът на каната се вдигне, тогава не изключва. Но не съм пробвала дали наистина става така.

да, става. аз го пробвах наскоро, като се опитвах да овлажнявам временно въздуха в стаята. махаш капака и няма защита. но трябва да се внимава да не се изпари всичката вода, че тогава лошо...
Цитирай

Разград

Аз също съм ползвала такава кана.Вярно е,че при вдигнат капак не изключва,но така кипи,че водата остава наполовина и пръска навсякъде.Като изключи каната аз отново я включвах и така няколко пъти.
Цитирай

София

Аз също ползвам такава кана. След като водата веднъж е завряла на 100 градуса, няма как да има микроби в нея. Много по-лесно е от тенджерки на котлони... наскоро имаше такава тема всъщност, потърси я и ще намериш повече отговори! Peace
Цитирай

София, Гео Милев

Само в кана преварявам от самото начало .

И аз така.
Цитирай

София

Ей сега се рових в нета да чета за времето, което е необходимо за преваряването на водата за приготвяне на бебешки храни и формула - Водата трябва да ври с мехурчета по цялата повърхност най-малко 1 минута
Цитирай

Само с такава кана преварявах. Можеш да оставиш капака отворен известно време.
Цитирай

Пловдив

Нямам такава кана, но не виждам да има проблем в този начин на преваряванена водата. На става бързо и лесно Peace.
Цитирай

Не съм ползвала такава кана. След шестия месец минахме на изворна вода "Девин" и повече не съм преварявала.
Цитирай

Somewhere over the rainbow

Аз също ползвам такава кана. След като водата веднъж е завряла на 100 градуса, няма как да има микроби в нея. Много по-лесно е от тенджерки на котлони... наскоро имаше такава тема всъщност, потърси я и ще намериш повече отговори! Peace
Тази кана е едно голямо удобство за мен, откакто се роди малката. Винаги имам преварена вода, която си затоплям до желаната от мен температура.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора