Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 41 отговора

София

Знае ли някой дали в България се произвеждат бебешки колички?
Цитирай

ВАРНА

Доколкото знам-не.Доста съм ходила по дет.магазини,разглеждала съм колички,колелета,столчета/за кола и за хранене/и т.н.,но не съм виждала на бълг.производител.
  Като се замисля,какво толкова сложно има в производството на бебешки возила и аксесоари,че нито един предприемчив бълг.производител не се е сетил да почне такъв бизнес?!Или има спънки...
Цитирай

София

Абе, той се е сетил, ама ще мине време. WinkЗа сега само проучваме.
Цитирай

На една звезда

Произвеждат се! На сестра ми количката е българска, но трябва да я питам каква е марката. А видяхте ли новата ексцентрична количка на български дизайнер? Тук си я произвеждат. Изглежда доста добре, но странното е, че отзад, зад задните гуми има нещо като скейборд. Както си буташ количката, можеш и ти да се возиш. Laughing
Цитирай

Произвеждат се! На сестра ми количката е българска, но трябва да я питам каква е марката. А видяхте ли новата ексцентрична количка на български дизайнер? Тук си я произвеждат. Изглежда доста добре, но странното е, че отзад, зад задните гуми има нещо като скейборд. Както си буташ количката, можеш и ти да се возиш. Laughing

Дай да я видим де
Цитирай

ВАРНА

И аз това казвам-дай да я видим тази интересната количка.Сега ни възбуди любопитството!Давай снимки насам!Този скейтборд/условно казано/ издържа ли мами, понапращяли с килограмчетата си?! И тази, на сестра ти количката ,каква е,прилича ли на моделите на някои от известните вече фирми,колко струва,откъде я взехте?Хайде,сега разказвай,моля!
Цитирай

РусЙе

Az съм виждала такава платформа на колички в Испания. Тя е за по-голямо дете.
Цитирай

София

И на мен ми стана интересно. моля те пусни снимки да я видиме тази количка с платворма.
Цитирай

гр.София,жк.Младост

Едно време съм чувала,че имало 2 цвята бълг.количти и това Е!Дайте да видим сега какво са сътворили.Аз като гледам тези по улиците ,с които разхождат бебетата все китайски боклуци ми се виждат,рядко нещо да ти грабне окото.
Цитирай
ами толкова много колички има и все хубави защо му е на българина да се открива колелото
съгласете се че фирми като джордани чико инглезина а може би и още други и мат години години история зад гърба си
Цитирай

Количките Мони не бяха ли български?  newsm78
Цитирай

ВАРНА

ами толкова много колички има и все хубави защо му е на българина да се открива колелото
съгласете се че фирми като джордани чико инглезина а може би и още други и мат години години история зад гърба си
Мама Веси Stop,недей така,за всеки има място под слънцето.И за всяка стока си има купувач,т.е.целева потребителска група ще се намери и за бълг.производство колички.Аз бих купила бълг.количка за детето си,стига да е удобна,многофункционална,красива и по-евтина от другите/вносните/.Но дори и да не е по-евтина,но да отговаря на изискванията ми,пак ще я купя!
Цитирай

София, Младост 1

И аз бих предпочела българска качествена количка пред вносна  Peace

Мони е фирма-вносител, не производител. Те внасят китайски стоки и им слагат тяхната марка.
Цитирай

гр.София,жк.Младост

не ги зная тези колички Мони,на пазара вярно че има многообразие, ама моля ви вижте и цените(на качествените)под 1000лв.няма.Аз лично си реших въпроса и ще ми донесат количката от САЩ,не защото е по-близко и ми е по-лесно,но там количка със стол за кола е 150-200$-те какво по-бедни ли са от нас?
Цитирай

София

Имам количка на Мони-модел Симона-китайска е.Бебо е на 3 месеца-засега е добре,но е малко тежичка май,иначе цените им са добри на Мони.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 41 отговора