Ahlan Wasahlan при най-слънчевите мами в арабските страни 17

  • 20 655
  • 288
  •   1
Отговори
# 45
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
миме, в дебри тилилейски, атласките планини! стара страст ми е ходенето по 4укарите, ама пак да се опла4а, само един ми влиза  в тона, ама не е моя!пу, 4е късмет!днес то4но бяхме на състезания, накефих се, победихме! изпокараха се тренерите, завидяха и по4наха да търсят предтекст за анулиране на някои ма4ове! кеф да ги гледам, е намесих се де, споко, умириха се, накрая както винаги, приятели!даже можех да отида за разбор на кафе! в това отношение  ми липсва бг!децата наистина  играха добре, аз след последното състезание им правих разбор и стана добре, мотивираха се и днес просто ми радваха окото!някои мързели ще се принудят да нау4ат френски или английски!ако не аз ще трябва да проговоря тунизийски много добре!пу, 4е  труден на слушане само местния език!лека и с усмивка за утрешния ден!

# 46
  • Мнения: 3 804
http://foto.bg/data/3253/medium/1589_1608_1585_1607_393_.jpg
http://foto.bg/data/3253/medium/1589_1608_1585_1607_328_.jpg
http://foto.bg/data/3253/medium/1589_1608_1585_1607_327_.jpg
http://foto.bg/data/3253/medium/1589_1608_1585_1607_323_.jpg
TOVA SA SNIMKITE,NE SA NOVI NO DAVAT OB6TA PREDSTAVA ZA DEKORACIITE.KREMI NIE VE4E SE NAU4IHME DA VADIM I PRIBIRAME NE6TATA NI SAMI,DA ZATVARIAME VRATITE,SAMA SI NOSI PAMPERSITE I IZHVARLIA SMENENIA,PODREJDA OBUVKITE PO MESTATA,NO VE4E 2 PATI SA IA PRIBIRALI OT ULICATA I OT VREME NA VREME KAZVA I ZA GARNE.A OT GOLEMITE NE MOGA DA SE OPLA4A NASKORO IZKARAH HEPATIT A, TE POEHA KA6TATA I MALKATA

# 47
  • Мнения: 122
dtti  - мерси за снимките, много интересни не бях виждала такива къщи ,само в увеселителните паркове подобни неща.....прилича ми на театрален декор явно е някаква мода в сирия
креми твоя  голям" пакостник" станал , много е сладък прятно гости във варна  Simple Smile
 

# 48
  • Мнения: 3 461
Добро утро от Бахрейн!  bouquet

Свършихме саудитския уикенд и продължаваме с бахрейнския,такива като мен де,другите като Джон още вчера бяха на работа,сакън да не им избяга WhistlingСега излизам  с малките и майка ми на кафе,но ще бъде на етапи,иначе лудницата е пълна. EmbarassedВ тази връзка,Марси,да перефразирам поговорката с какво добро съм ти направила,че ми пожелаваш четвърто? Mr. GreenКажи повече за тези състезания,че и разбори след това,нещо много завързана ми се струва работата. Wink

Утре отивам за билети за Шакира,Миленината да не изчезнеш до тогава в Бг WinkКак са четирите бебета? Simple Smile

dtti,много са ти сладки децата,да са живи и здрави  bouquet

еlip,ти май четеш между редовете Twisted EvilНали заявих след последното посещение при снахата,че се отказваме от всякакви зестри,за да сме конкурентноспособни със Сноу. WinkИ добре,че го направих публично,че както и двете мълчите по тази тема,кой знае какви задкулисни ги плетете,а после Ноя била виновна,че искала много камили Crossing Arms

Креми,наистина е добре да обезопасиш къщата,аз до сега не съм го направила,но вече си мисля,че са по-осъзнати,докато не се изчезнат в някой кухненски шкаф и се затворят отвътре,после ги търсим като Линда. :Много целувки на морето и от нас,много ми се иска да отида с малките за 2 седмици,но май няма да е тази година.Има ли новости на емоционалния и професионалния фронт при теб?

Мария,не можеш ли да ми го постниш,не мога нищо да отворя тези дни,направо снимката да излезе ако може. Embarassed

Ех,преработи се Люба,дано се видим следващия месец.  bouquet

мила мама,бързо оздравяване  bouquet

# 49
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
ноя,  Hugайде тебе  и миленка, ще ви дам отбой! споко! Peace другите да му мислят тогава, нищо лошо не си ми сторила, май така беше в поговорката?ама нали 4овек не знае какви са му изненадките?! #Crazy
аз съм питала в4ера мъжа ми, викам пропуснах едно кафе след състезанията за да не ми се сърдиш,ако ме видиш с трима мъже! той , ами що не отидохте в клеопатра, там са ни приятели! аз пак ,абе с трима мъже ,бе  неревнивец такъв!той -няма проблем! и аз бях с приятел да побъбрим, докато 4акаме пиците! е, да ама аз съм си ревнивка- колко бяха мацките в заведението?! хахаха той се хили ! после арабите били ревниви! моят са го оперирали ,май! 4ак ме е яд!
разбор ще правя днес  с децата, имам да се карам и на тренера, той ме търпи, щото има резултати!егати неорганизираните хора, 4ак и министър бяха докарали ,а  условията за провеждане бяха просто 000000!нали съм идейна по организациите, да ползват безплатно, докато ми е кеф!после може и на хонорар да съм, хехехе!днес ми е до вицове от сутринта, дано ми е успешен деня! и с много + емоции, необходими ми за батериите! Mr. Green

# 50
  • Мнения: 1 725
Добро утро на слънчевите момичета!
Малко сутрешно кафенце и кейк от мен  Heart Eyes
то при вас е обед вече, но докато се наканя да стана  Embarassed

Деси, много са сладки момичетата, а и добри деца!

На Ноя приятно кафе  Peace

Я да ви питам мамите от гълфа, ходите ли на т.нар. sheesha cafe или те са по-скоро за мъжката част?

milamama дано да го преборите грипа бързо

За момичетата от бг  - ще идват известната денс група  "Night of the sultans": http://www.night-of-the-sultans.com/eng/index_eng.html

Ето и повече инфо за шоуто в НДК:

http://www.eventim.bg/index.asp?page=event&IDevent=6575

Аз съм им гледала изпълнения (не на живо още) и наистина са много добри, наричат ги турските Lord of the Dance

Лек ден момичета аз отивам малко по магазините, че настроението е под нулата тези дни и малко шопинг терапия да приложа  Wink

Последна редакция: сб, 17 фев 2007, 10:47 от AniSim

# 51
  • Мнения: 927
Страхотни снимки Дтти! Като в приказките наистина!
Ноя, разсмя ме на ранина  Joy ,вие докато се разправяте със Сноу току виж ние сме грабнали момата  hahaha . Нищо ,че сме по-малки - той и адаша ще бутне едни рамо  newsm62  hahaha
Ели, вие почнахте ли захранването?
Оооохх, така ми се пътува...Да идва пролетта,че да си поначеша крастата..Креми, направо ти завиждам ( благородно ,разбира се ! ) - мен все още ме е страх да пътувам с Тарлино на дълги разстояния.
А Лили къде се изгуби?

# 52
  • Мнения: 3 461
ноя,  Hugайде тебе  и миленка, ще ви дам отбой! споко! Peace другите да му мислят тогава, нищо лошо не си ми сторила, май така беше в поговорката?

Не,най-новият вариант на поговорката е :Кажи ми какво добро съм ти направил,та ме мразиш? Mr. GreenИ като се замислиш е доста точно,поне при мен се е случвало. WinkИ пак не каза какви точно са състезанията?А с диетата до къде си?Явно не те вълнува,след като си правила разбор на пици  Laughing Довечера има новолуние,та си търся компания. Hug

АniSim,мерси за почерпката. Hug,аз не пуша,а от миризмата на шиша ми става зле,много е сладникава в повечето случаи.От българките не знам,но арабките си падат много и поне в Бахрейн си пафкат наравно с мъжете. Wink

Веси,то на края така става обикновено,двама се карат,трети печели. Tired

# 53
  • Мнения: 927
Марси като спомена Клеопатра, че се сетих - тия дни гледах по тв ,че намерили някаква монета от времето на Клеопатра с нейния образ.Археолозите изумени като видели лика и  #Crazy - ами то един огромен нос, една дълга брадичка, бе голям ужас! Направо на грозен мъж си приличаше! А пък аз като малка исках да приличам на Клеопатра  #Crazy  #Crazy  #Crazy!!
Ани, ние с моят мъж много често ходехме на шиша, аз не пуша, но имам много приятелки , които обичат шишата. Най-често ходехме по време на Рамадан.

Последна редакция: сб, 17 фев 2007, 10:53 от vessy78

# 54
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
ной4е, верно е за поговорката! накрая оба4е все тъй става! хехехе! на таекондо елимиране за националния отбор, аз не съм от биещите се , а от викащите, пак ме болят гласните струни!но не , не отидох на кафето! мъжа ми се върна с пици и пробвах едно пар4е! боже диета! в4ера закусих с един покрив, който се мъдреше срамежливо, последно пар4е!и цял ден нищо до 18.30, 4е и вода не бях пила!после беше плюскането, салата и пил.пържола, малко табун и пицата! и два пипера, боже, луда съм за пипер! много е, ама днес  дупе да ми яко -що ме 4ака, да знайте!а искам пак 4 4аса, зна4и моето тяло е ал4но за вси4ко бе, храна и движение,лошо съм го свикнала на млади години!айде лек ден! ти на диета ли си, искам тази с яйцата, ама нещо се провалям! ей, една приятелка се смъкна от любов, в4ера едва я познах на снимката,набор ,а изглежда на 25!
анисим, аз съм ходила в джерба и съм опитала, от  пъпеш направена шиша, страхотен дизайн, аромат, но аз отказах цигарите ве4е 15 г и едва понасям дима сега!не, 4е ядосам ли се,не  мога да подкарам една след друга!имаше дини, кокос, много интересни бяха!мом4етата си умряха да ми се хилят и ме бъзикат, но нали живеем за да пробваме от вси4ко, ако е добре, може и да повторим! отивам да си оправям домо4адието!
веси,  клео само може да се пръска от яд на сегашната хубост на жените, дано не се е преродила в мъж само, хахаха! и да не ми е наоколо!но дали са сигурни за надпис, нещо пове4е за достоверност?

Последна редакция: сб, 17 фев 2007, 11:04 от marsy

# 55
  • Мнения: 3 461
!но не , не отидох на кафето! мъжа ми се върна с пици и пробвах едно пар4е!

Така стават клюките,кой разбрал не разбрал,после марси шампионка по таекуондо, прави разбор на трима върху пици,а мъжът й се забавлява с други мадами в кафенето. JoyГонете ме ,защото лиготията ме хвана. Mr. Green

# 56
  • Мнения: 1 725
Ей девойки ще ме уморите от смях тази сутрин  Joy Много добре ми дойде, както ми бяха потънали гемиите нещо.

Веси, кажи повече за този филм за Клеопатра и на мен ми стана интересно... Тя и Нефертити една Убавица е била, как са се изменяли идеалите за красота само!

Последна редакция: сб, 17 фев 2007, 11:43 от AniSim

# 57
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
страхотна клюка! ной4е, а не прихващай моля те!аз за шампион не се  виждам, но за разбор на трима, леле ,харем4е! а мъжо, хи4 да не се залисва по мацки, 4е да не вадя базуката и да не го пратя на ефективна военна служба! в4ера ми иска акт за раждане и брак, да не го вземели от аутобана в казармата, страх, ама по желание на съпругата дали има!айде и аз се махам от темата, 4е я подкарахме на купон от сутринта! Mr. Green

# 58
  • Мнения: 1 269
Иха,4е веселба.Марси,Ноиа големи сте сладурани.Много сладка приказка сте подхванали Hug
Вие за диети говорите,а аз днес видях боксерки с подплънки отзад #Crazy Да имитират дупето на ДЖ ЛО  Laughing Интересно ми стана,но не можах да ги разгледам,4е бях с мъжо и децата Grinning(аз нямам нужда де,нали си имам в излишек)

Нои4ке без мен за къде?Ще се разкърша на шакирата и аз душа нося Mr. Green

Дтти много хубави снимки.Аз съм виждала такава изработка в някои кафета и ресторанти.Много е красиво наистина.

Ани аз пушех шиша преди да забременея.Сега оба4е от миризмата ми се повдига.Ина4е в Бг,като събера приятелките и пушат.интересно им е Grinning

Креми до болка познато ConfusedЛ\бимо ми беше като отворят гардероба и изкарат вси4ки дрехи от там Sick

веси колко много е пораснал тарек.голям сладур на леля Hug 

Утре отивам да правя визи на децата(и мъжа в това 4исло) не съм сигурна  за пътуването,лекарката ще каже,4е и тази бременост се о4ертава Не безпроблемна Sad

Хаиде приятно ви кафенце и разходки

# 59
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
http://community.webshots.com/album/557692264TPKTQl?vhost=community

Ноя, дано тоя път стане Praynig
Марси, радвам се, че си в добро настроение  bouquet то, ако ние не си го направим купона, кой?

шиша съм пушила веднъж преди 5-6 години. упоих се и ми стана гадно. иначе ми харесва миризмата, ако някой пуши. не сме скоро, но иначе с Бути ходим той да пуши." Мариот" имат супер ресторант на покрива с жива музика. Peace любимо стана и на майка ми Laughing

Общи условия

Активация на акаунт