закъснение на цикъла след прием на Клостилбегит?

  • 5 522
  • 11
  •   1
Отговори
От м.април 2006г. чета споделеното в този подфорум, но пиша за първи път. След година и половина неуспешни опити за забременяване ми беше предписан Клостилбегит - по 2 таблетки дневно от 3 ден на цикъла за пет дни. В момента съм с тридневно закъснение на цикъла, при все, че цикъла ми е  изключително точно на 24 дни. Възможно ли е да е последица от Клостилбегита. Бременност със сигурност не е, тъй като имам всички ПМС.

# 1
  • Мнения: 7 640
Симптомите на ПМС и ранна бременност са еднакви Grinning, прави тестче за бременност, от кломифена цикълът не закъснява, освен ако не си имала по-късна ову от обичайното за теб.

# 2
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 991
Направи тестче, както ти е казала вече PolarFox ПМС симптомите се припокриват с тези на ранната бременност. Стискам палци!

# 3
  • Мнения: 7 718
ПМС не са гаранция, че бременност няма. Утрогестан взима ли?

# 4
  • Мнения: 741
Докато го пиех бях с много редовен цикъл на 28-29 дни,а иначе го няма с месеци.Така че закъснението ме съмнява да е от него.Направи си тест,стискам палци!

# 5
  • Мнения: 820
Не си ли засече кога ти е овулацията? Аз също пия първи цикъл Кломид  от 2 ден и при мен овулацията се измести малко. Обикновенно е около 14 ден сега на 17. Стискам палци при теб закъснението да донесе добра новина  Praynig Направи си тест и пиши, стискаме всички налични палци.

# 6
  • Мнения: 80
От м.април 2006г. чета споделеното в този подфорум, но пиша за първи път. След година и половина неуспешни опити за забременяване ми беше предписан Клостилбегит - по 2 таблетки дневно от 3 ден на цикъла за пет дни. В момента съм с тридневно закъснение на цикъла, при все, че цикъла ми е  изключително точно на 24 дни. Възможно ли е да е последица от Клостилбегита. Бременност със сигурност не е, тъй като имам всички ПМС.
Как пиеш клостилбегит без лекарско наблюдение.Засякана ли е овулация с фоликулометрия?Направен ли е снимка за проходимост на тръбите?А спермограма?

# 7
  • Мнения: 44
При употреба на клостилбегит оулацията настъпва от 8до 9 дена след приема на последната таблетка.Следователно овулацията може да е била на 15 или 16 ден от цикъла.Нормално е според мен в този случай да нямаш менструация все още.Дано 9 месеца да не ти идва.УСПЕХ!

# 8
Благодаря за всички мнения. Пиша едва сега, тъй като на всичкото отгоре напоследък съм много заета в работата. Да, правена ми беше фоликуметрия - два пъти. Първия път - на осми ден след последната менструация имах прекрасни фоликули, но нямаше достатъчно голяма лигавица. Вторият път - на дванадесети ден всичко беше наред - имаше един що-годе добър фоликул и вече нараснала маточна лигавица. Да ви споделя честно - достраша ме да си сложа Прегнил - иначе доктора ми го предписа. Дори нямам обяснение защо, просто си помислих, че може да има странични действия. Утрогестан също не съм пила. По отношение на цветната снимка, и през това изпитание преминах - двете тръби пропускат, но пък се вижда някакво тъмно петно в матката. Все още съм в закъснение, но имам доста силни предменструални болки.

# 9
  • Мнения: 1 209
Направи си тест... Как издържаш още не знам... Пък дано е станала работата...

Успех мила  Hug

# 10
Часът на истината настъпи, заедно с омразната менструация......., но не губя надежда.....

# 11
  • Мнения: 1 209
Аз ти пожелавам успех... И дано март месец ни се похвалиш с чаканите две чертички...

 Praynig

Общи условия

Активация на акаунт