Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора

Пловдив

Момичета,имам леки торбички под очите,които много ме дразнят,а в същото време съм на 29г и първите бръчици също са налице.Та мисълта ми е,ако може да ми препоръчате някакъв крем за околоочния контур,който да обхваща и двата проблема.Досега съм ползвала или само крем против бръчки,или само против торбички,но като третирам единия проблем,другият си остава,а не е хубаво така...Надявам се да ми помогнете с препоръки и мнения.
Цитирай

Варна

На мен за същия проблем ми препоръчаха Cellular Revitalizing Eye Gel на  La prairie
Цитирай

Варна

На мен за същия проблем ми препоръчаха Cellular Revitalizing Eye Gel на  La prairie
който струва 150 лева за 15 мл...
Цитирай
All about eyes на Clinique. Ползвам го.Страхотен е.За бръчки, торбички и тъмни кръгове. newsm10
Цитирай

BG

Имаше подобна тема и преди. Там похвалих кремчето, което и сега - на Venus. Две мои приятелки го ползват и са мноооого доволни. Цената му е доста прилична - около 13 лв..
Цитирай

Пловдив

Имаше подобна тема и преди. Там похвалих кремчето, което и сега - на Venus. Две мои приятелки го ползват и са мноооого доволни. Цената му е доста прилична - около 13 лв..
Сега ако ми кажеш и къде се продава тази козметика-в аптеки само или не-ще ти бъда много задължена.Просто не съм я виждала никъде в Пловдив.А и да ми кажеш точното име на крема.
Цитирай

Пловдив

All about eyes на Clinique. Ползвам го.Страхотен е.За бръчки, торбички и тъмни кръгове. newsm10
А на този каква му е цената?
Цитирай

Варна

в магазин- 82 май беше, а в Ягодката-47
http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=13241&goChar=C
Цитирай

Пловдив

в магазин- 82 май беше, а в Ягодката-47
http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=13241&goChar=C
Благодаря ти,Монда!
Цитирай

София

Вчера си взех Олиго 25 на Виши за очи - п/в торбички/сенки, но същевременно и хидратира - май не е точно п/в бръчки. Все още нямам кой-знае какви впечатления, само днес съм го ползвала.

Цитирай

Варна

Жижи:Ако си се спряла на all about eyes na Clinique,  си вземи новара формула- rich..подобрен вариант на стария е, в същата опаковка.http://www.clinique.com/templates/products/sp_nonshaded.tmpl?CAT … DUCT_ID=PROD11195
Цитирай

Същиятпроблем е на лице и при мен, същата възраст - не ти препоръчвам да правиш това което направих аз - въоръжих се с цялата Q10 серия на Eucerin и се оказа , че изобщо не ми понася - кожата се зачервява, от нощния се омазнява твърде много, а от очния ми се появиха милиуми под очите - ефект положителен никакъв. Ползвах ги три седмици с идеята, че общо взето нормалната ми кожа ще свикне към продуктите , но уви... Съвсем случайно и невярващо, на принципа проба-грешка попаднах на една полска козметична марка, от която съм изключително приятно изненадана : Eveline серията Q 10 +R. Околоочният им крем е почти вълшебен. Дори да не ти хареса финансовите загуби са доста по- малки. Опитай!
Цитирай

при Arctic Monkeys

...което за пореден път ме убеждава, че  евтините продукти не са чак такъв боклук... аз съм чувала добри неща за Лореал - визибъл ризълтс, околоочен и смятам него да си взема. Crossing Arms
Монда, трябва и ТУК да те направят модератор! Peace
Цитирай

Използвала съм Visible results и честно казано слагам го в категорията "нищо особено" - так и не си го купих втори път. А като говоря за тази полска козметика цените наистина са достъпни - околоочниятим крем е 5 лв за 30 мл. Имат сайт можеш да го разгледаш www.eveline.com.pl
Цитирай

Пловдив

Същиятпроблем е на лице и при мен, същата възраст - не ти препоръчвам да правиш това което направих аз - въоръжих се с цялата Q10 серия на Eucerin и се оказа , че изобщо не ми понася - кожата се зачервява, от нощния се омазнява твърде много, а от очния ми се появиха милиуми под очите - ефект положителен никакъв. Ползвах ги три седмици с идеята, че общо взето нормалната ми кожа ще свикне към продуктите , но уви... Съвсем случайно и невярващо, на принципа проба-грешка попаднах на една полска козметична марка, от която съм изключително приятно изненадана : Eveline серията Q 10 +R. Околоочният им крем е почти вълшебен. Дори да не ти хареса финансовите загуби са доста по- малки. Опитай!
Добре де,ти откъде се сдобиваш с тази козметика?Разгледах сайта отгоре-отгоре и определено бих пробвала.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора