Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

гр.София / Смолян

От близо 2 седмици имам страшни болки на кокалчетат на ръцете  Sick #Crazy .Чувството е че все едно пръста ми е изкълчен. Crying or Very sad
Освен това ме болят и колената както и кръста.Бебо е изцяло на кърма без никакви добавки или дохранване.
Не пия никакви витамини в момента но вече се замислям дали да не си закупя . newsm78
Имали ли сте подобни проблеми?
Благодаря ви предварително. Hug  bouquet
Цитирай

Здравей!
И аз съм в това положение!
Колената ме болят,когато ставам с бебо след кърмене, малко гърбът ме наболява,а ръцете преди ми изтръпваха, но това беше когато прекаля с натоварването върху една точка /например главицата му дълго време/.
Питах личния си лекар, а той:"Вземай Биона - добавка за стави /хрущяли/, не влиза в кърмата"
Купих си,но прочетох на упътването, че не се препоръчва на кърмачки?! и не я пия.
От днес вземам мерки за калция - сусамен тахан. Дано ми помогне.
Иначе с Бионата се правело минимум курс от 3 месеца,после почивка и пак 3 месеца вземане.
Оф, дано после се оправи всичко, че горещо желая бебо да кърмя дълго!
Цитирай

Пловдив

И аз имах подобни проблеми веднага след раждането. След около 20-тина дни отшумяха. Не съм пила нищо, защото тогава все още имах кърма и нямаше как.
Цитирай

Варна

Мен също ме боляха колената при ставане и сядане, а по-късно и кръста почна да ме боли.
Цитирай

София

А някоя от вас не се ли замисля просто да отиде на ортопед?
Цитирай

гр.София / Смолян

Не мисля че ортопеда ще открие Америка и ще ни помогне кой знае колко явно е от кърменето и загубата на магнезий и калций.Поради този повод може би ще трябва по-скоро да пием някакви витамини.Аз за това пуснах темата за да разбера дали и друг има този проблем/както и предполагах/ и какви витамини взимате. Hug
Цитирай

София

Мен от три дни много ме боли рамото, но мисля че е от кърменето легнала. Иначе от няколко месеца пия витамини Пренатал, но често ги забравям, но пък хапвам много млечни продукти (Радинка никога не имала проблеми от това)
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.