Второ намаление Premaman Варна

  • 2 388
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 129
Разбрах че от вчера е започнало второ по голямо намаление в Premaman Варна. Почти всичко било на -50%. Така че който не е сварил с първото  Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 412
а дали важи и за премаман в софия?  Wink

# 2
  • Мнения: 129
Мисля че да

# 3
  • София
  • Мнения: 11 657
А някой все пак ходил ли е в софийския Премаман и дали е останало нещо?

# 4
Къде се намира магазина във Варна?

# 5
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Ами то още на първото намаление в софийския нямаше нищо, пък сега.... ooooh!

# 6
  • София
  • Мнения: 11 657
Ами то още на първото намаление в софийския нямаше нищо, пък сега.... ooooh!
Вярно е или поне нямаше нищо,което чак толкова да ми грабне окото,а и намалението не беше койз нае какво,поне в първия ден.Но ние /щерката/ все пак се сдобихме с зимно яке от там.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 240
Къде се намира магазина във Варна?
На ул. "Възраждане", обаче идея си нямам къде е тя. Моля, някой да разясни.  Praynig

# 8
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Къде се намира магазина във Варна?
На ул. "Възраждане", обаче идея си нямам къде е тя. Моля, някой да разясни.  Praynig


Ето от тук можете да се ориентирате
http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=8004fb7ac027b36ed597a3c6738545 … p;id=186&num=

# 9
  • Мнения: 4 418
"Възраждане " е пресечка на бул. Сливница,където са мебелните м-ни,а "Премаман" е с/у уч-ще "В.Априлов".
Някой ходи ли да каже има ли ново зареждане и нещо интересно.Преди 10 дни бях още на първото намаление-нищо интересно ........Нито за баткото ,нито за бебка харесах..Чакам новото зареждане.

# 10
  • Мнения: 76
A znaete li do koga 6te trae tova namalenie 4e 4ak sredata na mart 6te hodq do Varva i dali i na koli4kite ima nqkakvo namalenie?

# 11
Има намаление 50% на дрехите за бременни, видях дънки на супер изгодни цени. Имаше и една намалена количка на Bebe Confort - Loola, мисля че беше намалена с 20%.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Брей, той до нас бил тоя магазин!
Има ли дрешки като за 3-годишни?

# 13
  • Мнения: 76
Ima dre6ki do 10 godi6ni deca.

# 14
  • Мнения: 4 300
Аз се сдобих с дънки за 50 лв и страхотна червена риза за 10.90. Бебешките неща не съм ги оглеждала много много.
За софийския магазин става въпрос.

Общи условия

Активация на акаунт