почивка с 6 годишно дете в чужбина

  • 1 721
  • 6
  •   1
Отговори
  • Хасково
  • Мнения: 726
моля споделете място за лятна почивка с дете- малко е рано още, но мисля отсега. Иска ми се да е Гърция, прители ни препоръчаха Халкидики.

# 1
  • Хасково
  • Мнения: 726
никой ли не е почивал с дете в чужбина

# 2
  • Мнения: 2 839
Ние сме, но не знам какво да ти отговоря. 6 годишното дете не поставя много ограничения, така че имате огромен избор.
Все пак си заслужава да е някъде в района, щом ще ви е първа - Гърция или Турция.
Мисля, че на 6 годишен много ще допадне това http://aquafantasy.com/defaultEN.asp заради огромния аквапарк, който е и включен в цената на нощувката. Намира се на 15тина км. от Кушадасъ. Аз лично не харесвам Кушадасъ и района, но точно това е малък рай на 200 дка и е изолирано от всичко наоколо.

# 3
  • Мнения: 398
Зависи с какво ще пътувате...Ние пътувахме с кола от Лондон до Барселона и малкия който тогава беше на 9 год прекара полувината път седейки там където трябва да са краката отзад.Там и спа  Laughing
Иначе за да разберете и вие от почивката трябва да има някой аква парк или еквивалент.

# 4
  • Мнения: 6 390
Ние сме, но не знам какво да ти отговоря. 6 годишното дете не поставя много ограничения, така че имате огромен избор.
Все пак си заслужава да е някъде в района, щом ще ви е първа - Гърция или Турция.
Мисля, че на 6 годишен много ще допадне това http://aquafantasy.com/defaultEN.asp заради огромния аквапарк, който е и включен в цената на нощувката. Намира се на 15тина км. от Кушадасъ. Аз лично не харесвам Кушадасъ и района, но точно това е малък рай на 200 дка и е изолирано от всичко наоколо.
този хотел който си дала - много ми хареса  Peace

още подобни предложения?

tony_nm
и на мен не ми е ясно какво да споделяме?
Халкидики е супер област - а и е близко - идеално Peace

# 5
  • Мнения: 24 467
Ние сме на 7 г. и имаме същите питанки. А какви са условията в Халкидики? Какви хотели предлагат и на какви цени? Какви възможности за забавление на такива деца се предлагат там? Ако има линк ще съм много благодарна.
А по отношение на Кушадасъ- с какво пътувахте до там? Не ми се иска много да ползвам организираните автобусни транспорти, не мисля, че за детето ще е много удобно, предпочитам с колата. Доколкото знам Зелената карта през тази година в едно със застраховката "ГО" важи и за Турция, като държава, подписала конвенцията Зелена карта.

# 6
  • Мнения: 2 013
Като майка на 2 вече 7-годишни деца мога да дам следната препоръка - важно е какъв хотел ще изберете, не толкова къде ще сте. В хотела трябва да има някакви забавления за детето - басейн задължително, детска площадка, анимация, да играе с деца наоколо в затворен комплекс, докато вие си пиете питието.
В Халкидики е много хубаво, но бяхме без деца и много пътувахме из трите ръкава - всеки ден сменяхме плажа. Не съм сигурна, че децата биха харесали това.

Общи условия

Активация на акаунт