Работа в Америка

  • 1 292
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 849
Привет .Предстои ни заминаване за Америка .Имам държавна диплома за фриьорски курс -чирак .Предполагам ,че ще има някакви курсове или изпит преди да започна такава работа .Питането ми е ,ако някой знае ,какви са изискванията по салоните в Америка ,признава ли се дипломата ,която съм превела ,ако се наложи да я ползвам ?Благодаря на всички ,които имат някаква информация

# 1
  • Мнения: 7 091
Нямам представа дали се признава дипломата, но побутвам темата ти нагоре, за да я видят повече хора.
Освен превода на дипломата бих те посъветвала да я и приравниш към тукашния стандарт. Извинявам се за невежеството, но кой е издал държавната диплома за този фризьорски курс? Това някакво специализирано училище ли е или? Освен това ми се струва, че по-добри шансове да си намериш работа като фризьорка имаш вземеш курс и се явиш и на локален изпит в САЩ. Въпреки, че може би има места, на които държат повече на умението, отколкото на дипломата, за това не мога нищо да кажа. В кой щат ще сте?

# 2
Доколкото сьм запозната, трябва да имаш license -или един вид разрешение за да практикуваш. Поне така е вьв Флорида и Невада. Незнам кьде отиваш, но ако пишеш мога да потьрся какви са изискванията за конкретния щат. Освен това, без да ме разбираш погрешно, аз бих си взела тапията от Булгаристан за всеки слу4ай, но бих отишла на място ,примерно в спа салон, в който бих желала да работя, бих им показала каква диплома имам и бих ги попитала ако това не е достать4но каде мога да полу4а подготовка за да мога да работя при тях. Успех. Peace

# 3
  • Мнения: 13
здравей,аз живея в мичиган, тук сащо ще ти искат да се лицензираш,а за да стане това ще трябва да ходиш на специално училище а след това да натрупаш определен брои часове практика,които за всеки щат са различен брой.Вие в кой щат ще ходите?а с английския как си?

Общи условия

Активация на акаунт