"Сърбят"ли ви ръцете за пазар

  • 1 819
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 250
Само като се сетя за шопинг и ме засърбяват и двете, дори и краката Simple Smile))

# 46
  • Мнения: 128
  Определено когато настроението ми е кофти, пазаруването на дрешки ми се отразява супер!

# 47
  • Мнения: 225
Обожавам да пазарувам - всичко. Не само за мен, по принцип съм със широки пръсти и голямо сърце, на всеки ако мога ще купя по нещо, дори и без повод, дори и непознат(странно, ама - и аз си се чудя), особено ако нещо е закъсал, къса ми се сърцето и гащите ще си сваля Laughing, голяма съм заспа Crazy
Ноооооооо най-обичам да пазаруван, когато съм ядосана, ела да видиш какво става, овършавам магазините направо  Twisted Evilи така се разтоварвма ейййййййй майкоооо Mr. Green

# 48
  • Мнения: 77
И още как!!! Само че при мен граничи вече с болестно състояние  Laughing При тва събиране на стотинки за новия дом, аз 2 лева да намеря в джоба си ще ги изхарча.  Embarassed Rolling Eyes И мъжо постоянно ме хока за което, но просто немога. Стане ли ми криво и скапано само 6опинг оправя нещата. И просто трябва да си купя "нещо"! Звучи зле знам!  Embarassed Аз и затова си скатавам по някой левец, ша ма прощава милото!  Mr. Green
 Мацки, вие скатавате ли си парички?

# 49
  • Мнения: 7 723
Шопинг- терапията се препоръчва за лекуване на доста тежки "болести" Whistling

Общи условия

Активация на акаунт