Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 13 фев. 2007, 15:45 ч.

иска само едната гърда

• 218
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
известно време давах само дясната гърда- просто така ми беше по- удобно ,като се кърмим легнали....от 2-3 дни категорично отказва да захапе лявата, мисля, че и  кърмата в нея намаля....мами с опит , дайте съвет!!!!!!!!!

# 1
Предлагай на бебето лявата гърда по-настоятелно. Междувременно изцеждай, за да се стимулира образуването на кърма.

# 2
  • Вече в Ал Айн
Според мен ГОГО просто е разбрал, че в едната има(се произвежда) повече мляко и се възползва от това. Често бебетата си имат любима гърда, от която сучат по- често. На моят малчо също любима му е дясната, просто рядко суче и от ляво, но аз винаги я предлагам. Това е и моят съвет- предлагай я, или ако искаш изцеди малко мляко за да тръгне силната струя в тази гърда и тогава му я предложи, може би така ще го залъжеш. Успех. Даже и да суче по- често от дясната това не е проблем, лявата можеш да продължиш да я предлагаш в полу-сънно състояние и така да запазиш лактацията.
Успех Hug

# 3
Малкият ми син също имаше период ,в който предпочиташе едната гърда. Реших проблема като започвах всяко хранене, предлагайки първо пренебрегнатата гърда.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт