Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 41 отговора
Здравейте! Преди два дни купихме на бебчо проходилка, но ни казаха, че не трябва да го слагам за повече от 10 мин. за да не му се изкриви гръбнака. Какво мислите по въпроса?!
Цитирай

Бургас

Сложих я чак на 10 месеца.В началото найстина по малко се слагат,особено пък и вие сте мънички.
Цитирай

Горно нанадолнище

И аз мисля,че му е още раничко,но то детето само показва кога е готово за подобно нещо Rolling EyesМоят син го сложихме на 8 м. и на 10 м. си проходи сам newsm78
Защо не направите консулт с Педито Thinking
Цитирай

София

На 10 месеца.
Цитирай

Пловдив

Въпросът дали детето изобщо да се сложи в проходилка е доста спорен. Моето мнение е, че ако не ти е проблем, по-добре изобщо не го слагай. Аз съм против проходилките, но това е моята гледна точка и не я налагам на никого. Но ако държиш, наистина изчакай още и тогава го сложи. Малки сте.
Цитирай

София, Манастирски ливади

отначало се слага по малко, аз сложих бебка на вашата възраст, но в продължение на 2 месеца ползвах само 'гащите' на проходилката, бях я нагласила на най-високото ниво, за да не стъпва на пода, исках само да е изправена, много се забавляваше че вижда всичко и преди месец, месец и нещо я пуснах да ходи, просто прецених, че е готова
Цитирай

Белгия/София

Към 7-ми месец го сложих и оттогава до днес е по цял ден в нея и нищо не му се е изкривило  Very Happy
Цитирай

Варна

Сложих го към 7-я месец,като си стои там толкова,колкото си иска Peace
Цитирай

И двамата към 8 месец ги сложих  Peace
Цитирай

Ланкър, планините Овнерог

Сложих я на 7мес. след преглед от ортопед. Тя сама си показа, че е готова.
Цитирай

София

сложих я на 8 месеца, но не й харесваше в проходилката и на годинка сама си проходи.
Цитирай

под голямата лоза

На 7 месеца- и двете. Не са имали никакви проблеми  Very Happy
Цитирай

София

Края на 5-тия месец, и няма никакви проблеми с изкривявания и тн... Very Happy
Цитирай

На 5.5м.За краткия престой в проходилката съм напълно съгласна-слагала съм я за не повече от 15,максимум 20мин (не става въпрос за в началото,а за изобщо).
Цитирай
На 6 месеца, тя сама си показва, ако й е некомфортно. Педиатърът ни позволи стига да не се прекалява.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 41 отговора