«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

люкарник
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-13 от 13 отговора

јнкета

Ѕихте ли се абонирали?

¬ъведи тво€ глас

—офи€

ћнени€: 1 027
«дравейте. "ѕрочетох първите два бро€ на сп.  енгуру и стилът ми допадна, вижда ми се доста богато като съдържание... утре мисл€ да си взема и трети€ брой да вид€ как ще е... ако ми хареса, сигурно ще се абонирам, защото така май излиза доста по-евтино... но още се чуд€ дали си заслужава? ¬ие четохте ли го? »ма ли н€кой, който вече се е абонирал? √ледам, че има и награди, които също не са лоши... ѕък и 120 страници са си доста и все нещо ще ми е от полза...  акво мислите? —трува ли си?"
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 515
Ѕеше обсъждано преди време в Ќашите деца.

ѕовечето мнени€ б€ха негативни.
÷итирай

—офи€

—март, аз понеже не открих старата тема, а и т€ беше пусната преди да излезе списанието, затова пуснах тази. Ќе се вли€€ от онези мневи€, защото не са чели списанието, за да го коментират, а ми се щеше да чу€ мнени€ на майки, които са го чели.
ћерси все пак за отговора  Peace
÷итирай

ћнени€: 61
Ћично на мен ми харесва много това списание - и аз съм се замислила да се абонирам
÷итирай

н€къде там

ћнени€: 1 255
ƒнес си купих брой 3. ћного ми хареса и мисл€,че си струва абонамента. ƒоста полезни неща има. bouquet
÷итирай
«дравейте, нова съм в този форум, но темата ми грабна интереса. ѕросто искам да сподл€ своите впечатлени€ от списанието.  Smile —трахотно е! јз вече си купих първите три бро€.
ћного ми допадат темите, които са засехгнати в съдържанието, също така цената на абонамента, определено не е за пренебрегване. “ук дори не може и да се замисл€ дали да се абонирам. ÷ената е толкова предизвинкателна, че се абонирам веднага. ќсвен това е много удобно, вместо всеки месец да си купувам списанието, то направо ще бъде достав€но до вкъщи.
ƒруга положителна черта на списанието е качеството на изработка. Ќаистина е на ниво и статиите, и печата.
Ќад€вам се да съм ти помогнала да си направиш преценката Ќаде!
÷итирай

ћнени€: 1 120
«дравейте, нова съм в този форум, но темата ми грабна интереса. ѕросто искам да сподл€ своите впечатлени€ от списанието.  Smile —трахотно е! јз вече си купих първите три бро€.
ћного ми допадат темите, които са засехгнати в съдържанието, също така цената на абонамента, определено не е за пренебрегване. “ук дори не може и да се замисл€ дали да се абонирам. ÷ената е толкова предизвинкателна, че се абонирам веднага. ќсвен това е много удобно, вместо всеки месец да си купувам списанието, то направо ще бъде достав€но до вкъщи.
ƒруга положителна черта на списанието е качеството на изработка. Ќаистина е на ниво и статиите, и печата.

јз пък съм стара във форума и такива съобщени€ непринудено-развълнувани сме ги чели много!
 ато искате реклама, знаете как става!

÷итирай

–усе

ћнени€: 2 362
„естно казано, вече май не мога да отдел€м /а и не искам/ ресурс да чета за дребното. Thinking
÷итирай

—офи€

ћнени€: 2 013

¬ие, драга, да не сте на щат в списанието? “ова звучи като нескопосано рекламно послание.
Ѕихте ли споделили н€ко€ особено ценна тема в списанието, ко€то да не е нищена във форума?

«а протокола - извън бебешката възраст сме, не си купувам подобни списани€, но знам как се списват. ќт  енгуру съм разглеждала един брой.
÷итирай

—офи€

ћомичета, благодар€ ви за мнени€та, колкото и да са различни  Peace
Ќаистина всеки си има гледна точка и затова пуснах темата.
јз също намирам отговори на много интересни и интригуващи теми във форума, но и навън в градинката ми е интересно да си взема списание и да си чета, докато малки€ спи   Wink
ј, ако има хора, които си прав€т реклама, не ме интересува, исках мнението на майки, които са го чели  Peace
Ѕлагодар€ ви за мнени€та, см€там да се абонирам все пак
÷итирай
“ака ли посрещате новите във форума? ћислех, че това е м€сто, където мога свободно да израз€ мнението си по дадена тема, но €вно не е така. —амо не можах да разбера защо положителното мнение за даден продукт се приема като реклама?
÷итирай

ори —елести

ћнени€: 5 536
“ака ли посрещате новите във форума? ћислех, че това е м€сто, където мога свободно да израз€ мнението си по дадена тема, но €вно не е така.

Ќе само ти имаш право да израз€ваш мнение свободно.
"—тарите" във форума също:)

Ќе приемай нещата толкова лично.
÷итирай

—офи€

Reza, съгласна съм с теб, че всеки има право да си израз€ва мнението и не е необходимо, когато не сме съгласни с чуждата позици€ да се нападаме така  Peace
÷итирай

ћнени€: 631
Ќа мен пък изобщо не ми харесва.  упих един брой - мисл€, че беше втори€т и не съм доволна.  Ќе вид€х автори на материалите, много остарели информации, много снимки (картинки) за да се запълн€т страниците, въобще - пълна боза. Ќе са ми нужни книжки с качествени картинки. ѕощата съвсем не е най-сигурни€т начин, освен ако не ходиш до пощенски€ клон - редовно кутиите биват преглеждани и съответно списани€та се крадат.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-13 от 13 отговора